Heroes of the Storm

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6

Kullanıcı


Heroes of the Storm’a Yeni Hero Imperius Geliyor

Diablo'dan Imperius Heroes of the Storm'a geliyor.

Geçtiğimiz hafta Blizzard’ın popüler MOBA oyunu Heroes of the Storm için yeni hero Imperius tanıtılmıştı. Bugün de bir ilk bakış videosu daha yayınlandı ve Imperius’un karakter yetenekleri incelendi. Videoda Imperius’un yeteneklerini ve biraz da arkaplanını tanıyoruz.

Archangel of Valor olarak tanınan Imperius, Warrior – Savaşçı sınıfında bir hero olacak. Daha önce Diablo serisinde de yer alan heroyu 750 Gem ya da 15,000 altın karşılığında alabileceksiniz. Imperius, 8 Ocak 2019’da Heroes of the Storm oyuncularının beğenisine sunulacak.

Valorous Brand özelliğiyle gelen Imperius, Celestial Charge, Solarion’s Flare ve Molten Armor adlı temel yeteneklere sahip olacak. Aynı zamanda Angelic Armaments ve Wrath of the Angiris adlı iki ulti yeteneği bulunacak. Angelic Armaments yeteneğiyle ortaya alev alan bir kılıç çıkacak ve 3 saniye için 1000 kalkan sağlayacak.

Bir yakın dövüş karakteri olan Imperius’un oyunda Knight-Captain, Skyborne, Vindicator ve Indomitable adlı skinleri de bulunacak.

Heroes of the Storm – Imperius Özellikleri

Güçlü Yanları:

  • Düello

  • İlk saldırıyı başlatma

  • CC

Zayıf Yanları:

  • Düşük sağlık yenileme

  • Düşük hasar

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol