Heroes of the Storm

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

5.4

Kullanıcı

Heroes Of The Storm Kahraman Paketi Hediye Edecek

Oyunu baştan sona yenileyen güncellemenin ardından oyuncuları mutlu eden gelişmeler yaşanıyor.

Blizzard tarafından geliştirilen ve yayınlanan MOBA tarzı oyun Heroes of the Storm, pek çok yenilik ve içerik ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Blizzard, çok kısa bir süre önce oyunu adeta baştan yaratacak 2.0 güncellemesini duyurmuştu. Bu güncelleme ile oyunun geliştirme sürecinde oldukça kapsamlı bir adım atılmış olacak. Ayrıca oyuna Overwatch’tan Genji ve Cassai’nin katılacağı haberi de yayınlanmıştı. Bu kadar büyük gelişmeler yaşanırken, Heroes of the Storm’un başarılı ilerleyişini kutlamak isteyen Blizzard, oyuncuları çok sevindirecek bir sürprizle geldi.

heroes of the storm 2

Oyuna, gem ile satın alabileceğiniz Mega Kahraman Paketleri eklendi. Bu paketlerin her birinde 20 farklı kahraman bulunuyor. Blizzard’ın duyurusuna bakılırsa, 25 Nisan’da oyunu 2.0 sürümüne güncelleyen oyuncular, dört mega kahraman paketinden birini ücretsiz olarak alabilecek. Kısacası Blizzard çıldırdı, kahraman dağıtıyor!

Paketlerin her biri oyunda yer alan dört farklı kahraman sınıfından oluşacak. Tank ve Bruiserlar, Assassinler, Flex, Support ve Specialistler için özel paketler tasarlanmış olacak. Hangi oyun tarzını ve kahramanları seviyorsanız ona göre bir paket seçip, şansınızı artırabilirsiniz. 25 Nisan‘da 2.0 güncellemesini yükledikten sonra oyuna girip istediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol