Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Heroes Of The Storm 2.0 Güncellemesi Pek Çok Şeyi Değiştirdi

Açık beta sürecinde olan Heroes of the Storm çok büyük bir güncelleme aldı.

Açık beta sürecinde olduğu için hemen hemen her güncellemeyle büyük yeniliklere kavuşan Heroes of the Storm, 2.0 güncellemesiyle hem görsel açıdan hem de teknik açıdan çok sayıda değişiklik yaşadı. Aslına bakarsanız bunun bir güncelleme olduğunu söylemek içeriğini küçümsemek olur. Heroes of the Storm 2.0 geldi diyebiliriz.

heroes storm 2 güncelleme

Seviye sisteminden kahraman görünümüne kadar pek çok şeyin değiştiği güncelleme ile oyun baştan yaratıldı diyebiliriz. Bu güncellemenin ardından oyundaki seviye sınıfları kalkıyor. Ancak seviye atlamanın değeri kaybolmuyor. Her yeni seviyede bir adet kutu kazanacaksınız ve kutunun içinden çeşitli ödüller çıkacak. Sahip olduğunuz kahramanların seviyelerinin toplamı, sizin oyuncu profilinizin seviyesini belirleyecek. Güncellemenin ardından seviye milim taşlarına geldiniz mi daha büyük değerli ödüller kazanacaksınız.

Oyuna dilerseniz altın kullanıp zar atarak içeriğini değiştirme hakkınız olan Ganimet Sandıkları eklenecek. Sandığın kendi seviyesine eşdeğer en az bir ödül vermesi garanti olacak. Belirli aşamalarda Nadir, Epik ve Kahraman sandıklarını ayrı ayrı kazanacaksınız. Sandıkları özel Prime Evil Diablo gibi içerikler bulunacak.

Savaş alanında laf atma, bayrak dikme ya da sprey atma gibi eğlenceli sosyal içerikler bulunacak. Rakiplerinizi kışkırtabilecek ya da yerinizi belirleyebilecesiniz. Ayrıca oyuna kahramanlara özel çeşit çeşit emoji eklenecek.

Her kahraman en fazla üç ayrı ekipman setine sahip olacak ve yenilenen Collection dükkanı üzerinden çeşitli ürünler edinebileceksiniz.

Sadece altın de Gem de kazanacaksınız. Gemler Shardlar ile birleştirilip kahramanlar için özel eşyalar yaratılmasını sağlayacak.

Diablo’nun 20. yılı şerefinin, Diablo kahramanı Cassia oyuna eklenecek. Şimşek gücü ve kalkanıyla saldırgan ve ölümcül bir karakter olacak.

Cassia

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.