Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Henry Cavill’ın Yeni Filmi Türkiye’de Çekilecek

Ünlü yönetmen Guy Ritchie, yeni projesinin Türkiye'de çekileceğini duyurdu. Filmin başrolünde Henry Cavill yer alacak.

Geçtiğimiz yıl Antalya ilinde son filmi Five Eyes‘ı çeken ünlü İngiliz yönetmen ve senarist Guy Ritchie, iki ay süren film çekimlerinin ardından tüm filmlerini Türkiye’de çekmek istediğini söylemişti. Eski uygarlıklara ve tarihi mekanlara olan ilgisini belirten yönetmen, Türkiye’nin oldukça modern ancak aynı zamanda antik bir cazibeye sahip olduğunu söyledi.

2021 yılında Ritchie, eşi Jacqui Ainsley ile İstanbul’daki Ayasofya Ulu Camii’nde çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Filmin başrolü Jason Statham ise Türk kültürü ve misafirperverliğinden çok etkilendiğini ve ailesiyle Antalya’ya gitmek istediğini belirtmişti. Snatch, Sherlock Holmes, Sherlock Holmes: A Game of Shadows ve The Gentlemen gibi yapımlarıyla tanınan yönetmen, görünüşe göre Türkiye sevdasından vazgeçememiş.

Henry Cavill Türkiye’ye Gelecek

Henry Cavill

Twitter’dan duyurulan yeni habere göre ünlü yönetmen, yakında başlayacağı projeyi Türkiye’de çekme kararı aldı. Hollywood starı Henry Cavill’in başrolde yer alacağı bu film, 2. Dünya Savaşı sırasında geçecek. Henry Cavill, gizli bir ajan birliğini merkezinde çalışan tehlikeli bir ajan rolünü üstlenecek. Tarihi birçok yapısıyla turistleri etkileyen ülkemiz, hem mali rahatlık hem de doğal güzellik açısından film için oldukça orijinal bir mekan olacak.

Hayranlar şimdiden heyecanlarını dile getirmeye ve setin kurulacağı yeri araştırmaya başladı. Ülkemizin bu tür projelerde yer alması ise bizleri oldukça gururlandırdı. Sürpriz olarak herhangi bir Türk oyuncuyla anlaşma yapılması muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.