Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Henry Cavill, The Witcher 4. Sezonunda Olmayacak

Henry Cavill, Netflix'in The Witcher dizisinden ayrıldığını duyurdu. Geralt of Rivia karakteri, dördüncü sezondan itibaren Liam Hemsworth'a emanet.

Netflix’in en sevilen fantastik dizilerinden The Witcher, şok edici bir ayrılık yaşadı. Supermen olarak DC evrenine geri dönmeye hazırlanan Henry Cavill, üç sezon boyunca hayat verdiği Geralt of Rivia karakterine veda etti. Serinin sosyal medya hesaplarından duyurulan gelişme, büyük bir şaşkınlık yarattı. Peki, The Witcher 4. sezonda rolü hangi oyuncu devralacak?

İkonik karakter artık Liam Hemsworth‘a emanet. Aranızda bilen okurlarımız olacaktır; kendisi, özellikle Marvel hayranlarının yakından tanıdığı bir isim olan Chris Hemsworth’un kardeşi. Açlık Oyunları serisiyle şöhreti yakalayan Avustralyalı aktör, Cavill’ın 2019’dan bu yana başarıyla taşıdığı Geralt rolünün yeni sahibi olacak. Her iki oyuncu da değişikliğin dostane bir şekilde gerçekleştiğini belirten açıklamalar yaptı.

The Witcher 4. Sezonda Bayrak Değişikliği Olacak

the witcher 4. sezon Liam Hemsworth

Cavill, “Geralt of Rivia olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki dördüncü sezonda madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım. Benim yerime Liam Hemsworth White Wolf’un mantosunu alacak. Meşaleyi, Geralt’ı somutlaştırmak için harcanan zamana saygıyla ve Liam’ın bu büyüleyici karakteri nasıl ele alacağını görmek için duyduğum coşkuyla devrediyorum” dedi.

Hemsworth ise “Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu. Bana dizginleri verdiği ve macerasının bir sonraki bölümünde White Wolf’un kılıcını kullanmama izin verdiği için onur duyuyorum. Henry, yıllardır senin hayranınım ve bu sevilen karaktere kattıklarından ilham aldım. The Witcher dünyasına adım atacağım için gerçekten heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

The Witcher 4. sezonda yaşanacak bu bayrak değişikliğinin sebebi açıklanmazken, haberin Henry Cavill’ın Superman karakterine döndüğü haberiyle eşzamanlı gelmesi oldukça dikkat çekici. DC Studios’ta dizginleri ellerine alan James Gunn ve Peter Safran, Marvel Studios patronu Kevin Feige’ın yarattığı sinematik evrene rakip bir anlatı inşa etmeye çalışacaklar. Bir sonraki solo Superman filmi, bu vizyonun önemli bir parçası olacak.

The Witcher 3. sezonu, 2023 yılının yaz aylarında çıkacak. Liam Hemsworth’u Geralt olarak izleyeceğimiz dördüncü sezonun ne zaman geleceğini ise henüz bilmiyoruz. Bu arada ana serinin bin yıl kadar öncesini konu alan The Witcher: Blood Origin spin-off’u 25 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak. Dizinin resmi tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Witcher: Blood Origin Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.