Heavy Truck Simulator İle Mobil Platformda Tır Şoförü Olabilirsiniz!

Heavy Truck Simulator, oyun severlere mobil platformda gerçek bir tır şoförü olma deneyimi sunuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dynamic Games Entretenimento tarafından geliştirilen Heavy Truck Simulator oyun severlere mobil platformda gerçek bir tır şoförü olma fırsatı veriyor. Tamamen ücretsiz olan simülasyon oyunu Android ve İOS platformlarında oynanabiliyor.

blank

Oyun içerisinde birbirinden farklı tır modellerinin yanı sıra çeşitli şehirlerde mevcut. Ücretsiz bir yapıyla karşımıza çıkan Heavy Truck Simulator, oyun severlere şehirlerarası nakliyat yapma ve farklı tır modellerini sürme şansı tanıyor. Günümüzde ki tır modellerine benzerliği ile adından söz ettiren oyun gece gündüz döngüsü ile gerçek bir deneyim sunuyor. Farklı yol seçeneklerine sahip olan oyun da yolun kenarında radar kontrolü yapan polislere dikkat edebilirsiniz.

Ayrıca şehir içerisinde ki hız limitlerini aşmamalısınız. Kırmızı ışıkta geçer ya da hız limitini geçerseniz anında cezayı yersiniz. Brezilya şehirlerinin bulunduğu oyunda gerçekçi fizik mekaniklerine yer verilmiştir. Aracınızın biten yakıtını akaryakıt istasyonlarından karşılayabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım istasyondan istasyona yakıt fiyatları değişmektedir. Ayrıca yeni bir tır satın almak istediğiniz de oyun içerisinde birçok satın alma galerisi mevcuttur. Fiyatlar standart özellikler göstermektedir.

blank

Heavy Truck Simulator’ün Özellikleri

 • Brezilya şehirleri
 • Gerçekçi fizik mekanikleri
 • Gece gündüz döngüsü
 • Farklı tır seçenekleri
 • Etkileyici grafikler
 • Ayrıntılı tır içeriği

Heavy Truck Simulator’ü Android ve İOS platformu için indirebilirsiniz.

1 Yorum

 1. blank

  İosta artık neden yok

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol