Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Heartstone Journey To Un’goro Güncellemesinin Tarihi Duyuruldu

Blizzard'ın sevilen kart oyunu Heartstone'un Nisan ayında güncelleme alacağı duyurulmuştu. Kesin tarih açıklandı.

Heartstone: Heroes of Warcraft‘ın Nisan ayı içinde büyük bir güncelleme alacağı haftalar önce duyurulmuştu. Ancak güncellemenin çıkacağı tarih açıklanmamıştı. Kısa süre önce Blizzard’dan gelen açıklamalara göre, Journey to Un’goro güncellemesi Kuzey Amerika için 6 Nisan’da, Avrupa için 7 Nisan’da yayınlanacak.

heartstone journey ungoro

Bir güncellemeden ziyade genişleme paketi olarak düşünebileceğiniz Journey to Un’goro, oyuna pek çok yenilik getirecek. Dinozorların vahşi tabiatına doğru yolculuğa çıkmak isteyenler bu paketten oldukça keyif alacaktır. Ancak paketin ücretsiz olmadığını da ekleyelim. Piyasaya çıkmasına sayılı günler kala, erkenden sipariş vermek isteyenler buraya tıklayabilir.

Eklentide 50 farklı kart yer alacak. Hepsi aynı tematik tasarıma ve güç unsurlarına sahip olacak. Yeni deste yeni oyun kuralları demek. Daha farklı stratejiler geliştirmek isteyenler için ilaç niyetine bir eklenti olacağını düşünüyoruz.

Dinozorlar, elemental güçler ve çok çeşitli tehlikelerle sarılı sinematik bir fragman da bulunuyor. Üstelik bu fragman kısa süre içinde 1 milyona yakın takipçi tarafından izlenmiş. Un’goro kraterine doğru yola çıkmak isteyen Heartstone savaşçıları, fragmanı aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.