Hearts of Iron IV’ün Yeni Genişlemesi La Résistance Duyuruldu!

Hearts of Iron IV: La Resistance çok yakında lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Hearts of Iron serisinin 4’ncü oyunu olarak 2016’dan bu yana oynanan Hearts of Iron IV yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. La Résistance adında duyurulan yeni genişleme paketi yakında oyunculara sunulacak.

blank

Paradox Interactive’in başarılı oyunları arasında yer alan Hearts of Iron IV yeni genişlemesi ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya hazırlanıyor. Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yeni genişlemesi ile yine oyuncularının yüzünü güldürecek.

Ne zaman yayınlanacağı belli olmayan La Résistance genişlemesi Steam üzerinde sergilenmeye başlanırken genişleme hakkında bazı yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyuna gelecek olan genişleme ile oyuncular düşmanlarına ajanlar gönderebilecek, onların yönetim tarzı ve kaynakları hakkında detaylı bilgi elde edebilecekler. Keşif birimlerini de karşımıza çıkaracak olan genişleme de izci uçaklar yakın bölgeler hakkında çeşitli detayları da karşımıza çıkaracak.

Özellikle zırhlı içerikler hakkında önemli bilgileri karşımıza çıkaracak olan izci uçaklar oyun içerisinde adeta hayati önem taşıyacak olan birlikler arasında yer alacak. Çok sayıda yeni seçeneği de karşımıza çıkaracak olan genişleme paketi ne zaman lansmana çıkacak önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol