Hearthstone: Heroes of Warcraft

MMOTCG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Hearthstone: Madness At The Moon Darkmoon Faire Duyuruldu

Hearthstone'un yeni genişletme paketi olan Madness at the Darkmoon Faire duyuruldu. Yeni paket 17 Kasım 2020 tarihinde erişime açılacak ve içerisinde birçok yenilik barındırıyor.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler kart oyunu Hearthstone’un yeni genişletme paketi olan Madness at the Darkmoon Faire duyuruldu. Yeni genişletme paketi ile birlikte oyuna 135 yeni kartın yanı sıra, yeni bir düello modu ve Darkmoon Faire hikayesini anlatan yeni bir Story modu mevcut olacak.

Hearthstone’un duyurulan yeni genişletme paketi 2016 yılında piyasaya sürülmüş olan Whispers of the Old Gods paketine aslında bir gönderme niteliğinde olacak. Warcraft evreninde C’thun ve Yogg Saron‘un oyuna gelmiş olması ile birlikte farklı soluk kazandırılmıştı ve şimdi oyuncular Old Gods Artifacts’lerinden faydalanabilecekler. Oyuncular bu yeni kartların arasından Corrupt etkisine sahip olan kartlara yönelebilecekler. Bu kartlar, kendilerinden daha yüksek bedele sahip olan bir kart oynandığında önemli ölçüde güçleniyor.

Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, “Hem Darkmoon Panayırı Dehşeti genişleme paketinin hem de yeni oyun modu Düellolar ve oyunun ilerleme sistemini baştan aşağı değiştirecek güncellememizin çıkış yapacağı şu günler Hearthstone için gerçekten bir dönüm noktası niteliğinde. Hearthstone büyüyüp gelişmeye devam ederken, odak noktamız hâlâ tamamen kendine has derecede derin ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı sürdürmek. Oyuncuların da bu yeni çok beğeneceğini düşünüyoruz.” diyor.

Ayrıca yeni genişletme paketi ile birlikte Hearthstone Düellolar’da genişletme paketi ile birlikte yayınlanmış olacak. Tıpkı Arena’da olduğu gibi oyuncular, diğer oyunculara karşı 3 yenilgi almadan 12 win almaya çalışacaklar. Aslında Arena ile mantık aynı ancak Düello’da desteyi kendiniz yapıyorsunuz ve her bir maçın ardından destenize yeni kartlar ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu modun bir de Heroic modu olacak ve oyuncular bunu oynayabilmek için 150 Altın ödemek zorunda olacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol