Hearthstone: Heroes of Warcraft

MMOTCG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.9

Kullanıcı


Hearthstone Dünya Şampiyonası’nın Nerede Yapılacağı Belli Oldu!

Hearthstone Dünya Şampiyonası Tayvan'da yapılacak.

2014’te oyuncuların karşısına kart oyunu olarak çıkan Hearthstone ünlü yayıncı Blizzard’ın oyunu olarak adından söz ettirmişti.

2014’ten bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Hearthstone Dünya Şampiyonası bu yıl Tayvan’ın başkenti olan Taipei’de düzenlenecek. Dünyanın en iyi Hearthstone oyuncularının yer alacağı turnuvada rekabet hat safa da karşımıza çıkacak. Yıl boyunca Blizzard’ın organizasyonlarına katılabilmek için ter dökecek olan Hearthstone oyuncuları birbirlerini yenmeye çalışacaklar.

16 oyuncunun boy göstereceği Hearthstone Dünya Şampiyonası’nda izleyenlerin nefeslerini kesecek maçlar yapacak. Dünyanın en iyi Hearthstone oyuncularına ev sahipliği yapacak olan şampiyona 1 milyon dolar ödül havuzuna sahip olacak. Oyuncular yıl boyunca Dünya Şampiyonasına katılabilmek için puan kazanmaya çalışacaklar. Kazanılan puanlar sonrasında en yüksek 16 puana sahip olan oyuncu Taipei’de mücadele edecekler. Şampiyonanın birincisi 2019’un En İyi Hearthstone Oyuncusu unvanına sahip olacak.

Espor dünyasına adım atmasından sonra geniş bir hayran kitlesine ulaşan Hearthstone, 2019 yılında birbirinden farklı etkinlik ve turnuvalarla kitlesini tatmin etmeye çalışacak. Heyecan verici maçların yaşanacağı şampiyonada en iyi oyuncu belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol