Hearthstone: Heroes of Warcraft

MMOTCG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Hearthstone: Ashes Of Outland İnceleme

Hearthstone: Ashes of Outland inceleme.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Hearhstone: Ashes of Outland nihayet çıkışını gerçekleştirdi. 2013 yılında ilk kez kapalı beta olarak piyasaya sürülen Hearhstone bir çok oyuncu tarafından oldukça sevilen bir oyun. Kart oyunlarını seven insanların bir dönem kesinlikle oynadığı ve warcraft evreninin karakterlerini kapsadığı için ekstra olarak kendi kemik Warcraft kitlesini çekebilmiş bir oyun oldu her zaman Hearthstone.

blank

Galakrond’s Awakening genişleme paketinin ardından geçtiğimiz günlerde çıkan Ashes of Outland bir çok Hearthstone oyuncusunun aslında uzun zamandır beklediği bir yeniliği getirdi. Evet Ashes of Outland ile birlikte gelen yenilik ise Demon Hunter classının oyuna eklemiş olması.

Demon Hunter bildiğiniz üzere ya da bilmiyorsanız World of Warcraft’ta bulunan bir class’tır ve World of Warcraft: Legion expansion paketi ile birlikte oyuna dahil edilmiştir. Ancak Warcraft evreninde ilk olarak World of Warcraft: Outland genişleme paketi ile görülmüştür.

Bir çok oyuncununda sevmiş olduğu Illidan Stormrage bir demon hunter’dır ve Hearhstone’a Illidan karakterinin gelmiş olması oyunu oynayan ya da bir dönem oynamış ancak bırakmış olan benim gibi oyuncuları bile sevindirmiştir.

Peki sadece Demon Hunter classı mı eklendi ? hayır ayrıca oyunun ranked sistemi’de değişti. Bildiğiniz üzere bir çok rekabetçi boyutu bulunan oyunda lig sistemi mevcut. Eski rank sistemi değişerek artık bronze liginden başlayarak legend’a kadar çıkmaya çalışıyoruz. Bronze 10’dan başlayarak çıktığımız dereceli yolunda sırasıyla Silver, Gold, Plat, Diamond ve Legend olmaya çalışıyoruz.

blank

Öncelikle oyuna girdiğinizde ana menüden Solo Adventures bölümüne girerek Ashes of Outlands bölümünde ki Prologue yapmanız gerekiyor. Demon Hunter class’ını ücretsiz olarak bütün oyuncular alabiliyor ama önce bu prologue’u bitirmeniz gerekiyor. Bitirdikten sonra oyun size Demon Hunter class’ını ve yeni gelmiş olan pack’lerden bir kaç tanesini ücretsiz olarak veriyor.

Yeni gelen genişleme paketi ile birlikte her  bir class ve neutral kartlar dahil 135 yeni kart eklendi. Prologue’ı tamamladığınızda oyun size Demon Hunter’ın bütün class kartlarını ücretsiz olarak veriyor ancak bazı Legendary kartlar hariç.

Ayrıca geçmiş expansion olan Galakrond’un tüm class’lar için olan Legendary kartlarına da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Tüm Legendary kartları derken hepsine değil sadece Galakrond’un kendi Legendary kartlarına yani toplam da 5 Legendary kart alacaksınız. Tabi gönül isterdi ki hepsine sahip olabilelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol