Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HBO, Titans ve Doom Patrol Dizilerini İptal Etti

HBO max, 4. sezonlarının çıkışını beklediğimiz Doom Patrol ve Titans dizilerini rafa kaldırdı.

HBO Max, Titans ve Doom Patrol dizilerini iptal ettiğini duyurdu. Warner Bros. Discovery’nin birleşmeyi 2022’de tamamlamasından bu yana DC Universe için zorlu bir dönem yaşanmaya başladı. Çekimleri tamamlamasına rağmen stüdyo, Leslie Grace’in oynadığı Batgirl filmini rafa kaldırdı. Wonder Woman, Aquaman ve Stargirl gibi yapımlar da büyük bir çalkantı yaşadı.

Ne yazık ki daha fazla DC içeriği HBO Max’teki yeniden yapılanmadan etkileniyor. Hollywood Reporter, hem Titans hem de Doom Patrol’ün resmi olarak sona ereceğini doğruladı. Kaynaklara göre yaratıcı ekipler, dizilerin mantıklı bir biçimde sona ermesi için son bölümlerini hazırlayacak.

Titans Netflix’te Yayınlanıyor

Titans

Dizilerin 4. sezonları 2023’te yayınlanacaktı ancak görünen o ki artık heyecanlı bekleyişler sona eriyor. Ek olarak stüdyo, Peacemaker 2. sezonunun hala devam ettiğini bildirirken, Harley Quinn 4. sezonunun 2023’te prömiyerinin yapılacağını duyurdu. Constantine ve Madame X rafa kalkmasına rağmen, J.J. Abrams’ın Justice League Dark serisi geliştirme aşamasında.

Michael B. Jordan ayrıca yapımcı olarak bağlı olduğu HBO için bir Val-Zod TV programı geliştiriyor. Ayrıca The CW’de Arrowverse, The Flash 9. sezonu için hazırlanıyor. Superman and Lois ve Gotham Knights’ın akıbeti şu anda bilinmiyor çünkü sezonları The CW’de henüz prömiyer yapmadı. Ek olarak Titans dizisi şu anda ülkemizde Netflix’te yayınlanıyor ancak Doom Patrol’ün yer aldığı orijinal bir kaynak mevcut değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.