Haziran Ayında Android 10 Alacak Alacak Samsung Modelleri Belli Oldu

Samsung Haziran ayı Android 10 güncellemesi alacak telefon modellerini açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Güney Koreli Samsung’un Android 10 takvimi netleşmeye devam ediyor. Samsung’un Haziran ayında hangi cihazlara Android 10 güncellemesi sunacağı belli oldu.

Android güncellemeleri konusunda başarılı işlere imza atan Samsung, akıllı telefonlarına Android 10 güncellemesi getirmeye devam ediyor. Samsung Türkiye geçtiğimiz ay Galaxy A9 ve Galaxy A7 modelleri için Android 10 tabanlı One UI 2.0 güncellemesini sunmuştu. Samsung Türkiye daha sonrasında, Galaxy A70, Galaxy A80 ve Galaxy A50 modelleri için Android 10 güncellemesini indirmeye sunmuş ve son olarak, Galaxy J6, Galaxy A70 ve Galaxy A30s için güncellemeyi sunarak Mayıs ayını kapatmıştı.

Samsung kullanıcıları şimdi de Haziran ayında Android 10 güncellemesi alacak akıllı telefonları merak ediyor. Yapılan açıklamaya göre Haziran ayında Galaxy A10s, Galaxy A20s, Galaxy A20, Galaxy M30s, Galaxy A6, Galaxy A10, Galaxy A6+ telefonlar ile Galaxy Tab S4 tablet modeli Android 10 tabanlı One UI 2.0 güncellemesini alacak.

One UI 2.0 Neler Sunuyor

Daha akıcı bir kullanım sunan Samsung’un yeni arayüzü sadece ve akıcı bir arayüze sahip. Hareketli simgelere sahip olan One UI 2.0 kullanıcılar tarafından büyük bir zevkle kullanılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol