Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hayatta Kalma Oyunu ‘Serum’ Duyuruldu

Serum adlı yaklaşan bir hayatta kalma oyunu için yeni bir fragman çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu oyun, Polonyalı stüdyo Game Island'ın ilk çalışması olacak.

Wroclaw merkezli Game Island stüdyosu, ilk çalışmalarının bir oynanış fragmanını paylaştı; Serum adlı bir hayatta kalma oyunu olacak. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak sistem gereksinimleri belli oldu.

Serum‘da yabancı bir ortamda aniden uyanan bir karakter olarak oynayacağız. Oyun bizi mutantlarla ve gizemli mekanlarla dolu kirli bir dünyaya götürecek. Oyunda büyük önem taşıyan başlık parlak yeşil madde olacak. Oyuna ismini de veren bu sıvı, vücudumuzu değiştirebilecek veya silahlarımızı güçlendirebilecek, tanımlanması zor bir sıvı olacak.

Serum Steam’de Yayınlanacak

Serum

Bununla birlikte, oyunun karanlık dünyasının birçok sorunundan da büyük olasılıkla sorumlu olan madde de bu. Bu yüzden maddeyi dikkatli kullanmamız gerekecek ve amacımız onunla ilgili gerçeği bulmak olacak. Serum bizi bilim kurgu unsurlarıyla dolu bir dünyaya götürecek ancak oynanış açısından büyük ölçüde klasik bir hayatta kalma oyunu olacak. En büyük endişemiz bir sığınak yapmak ve tehlikeli bir ortamda hayatta kalmak olacak.

Bu konuda araçlar ve çeşitli silah türleri bize yardımcı olacak. Onları yaratmayı, yeni beceriler kazanmayı ve faydalı unsurlar aramak için çevreyi taramayı öğreneceğiz. Her zaman karakterimizin durumunu da izlememiz gerekecek. Bunun nedeni, kahramanın sağlığının tehlikeli mutasyonlar tarafından tehdit edilebilmesi olacak.

Ayrıca Serum’un dünyası, bulmaca çözme becerilerimizi teste tabi tutacak konumlarla dolu olacak. Onları çözmeyi başarırsak, değerli sandıklara ve gizemli yerlere erişeceğiz. Ne yazık ki Serum ile ne zaman tanışabileceğimizi şimdilik bilmiyoruz. Sadece oyunun “yakında” piyasaya çıkacağı ve sadece PC için çıkış yapacağı açıklandı.

Serum Sistem Gereksinimleri

Serum

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 • İşlemci: intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.