Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hayatta Kalma Oyunu Nightingale Çıkış Tarihi Ertelendi

Hayatta kalma oyunu Nightingale, resmi Twitter hesabından oyunun çıkış tarihini ertelediklerini açıkladı. Oyun, 2023'ün ilk yarısında çıkış yapacak ve Unreal Engine 5 ile geliştirilecek.

2022’de piyasaya sürülmesi planlanan Nightingale, resmi Twitter hesabında bir görsel paylaştı. Paylaşılan görselin üzerinde ise oyunun çıkış tarihinin 2023’ün ilk yarısına ertelendiği yazıldı. Açıklamanın tamamında: “Nightingale’in erken erişim sürümünü 2023’ün ilk yarısına erteledik. Bu bizim için oldukça zor bir karardı. Belirli bir çıkış tarihi hakkında, ilerleyen zamanlarda daha fazla bilgi vereceğiz.” dendi.

Bu ertelenme için geliştiricilerin gösterdiği iki sebep mevcut. Birinci neden, oyunu tamamen Unreal Engine 5 motoru kullanarak geliştirme çalışmaları. UE5’in sunduğu potansiyeller geliştiriciler tarafından incelenmiş ve oyun tam sürüme ulaşmadan yükseltme yapılmasına karar verilmiş. İkinci neden ise Inflexion Games’in, mümkün olan en iyi deneyimi sunma isteği.

Nightingale’de Portallar Arası Geçiş Olacak

Nightingale

Krallıklar evreninin, oyunculara sunduğu vaadi yerine getirmeye kararlı olduklarını söyleyen geliştirici; Bunu başarmak için ek süre gerektiğini ve takımın önemli iyileştirmeler yapmasına destek olacaklarını belirtti. Tüm bu yeniliklerden sonra oyun içeriğinin güçleneceği ve oynanışın daha güncel olacağı bildirildi.

Nightingale; hava durumunu, biyomları ve karşılaşacağınız zorlukları farklı farklı etkileyen portallardan geçiş yapmanıza izin verecek. Ayrıca farklı dünyaları keşfetmenize olanak sağlayacak Krallık Kartları oluşturabilecek ve açık dünyada hayatta kalmaya çalışacaksınız. PvE sisteme sahip olacak oyun, her koşulda farklı zorluklarla mücadele etmenizi sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.