Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hayatta Kalma Oyunu Among the Trolls Duyuruldu

Oyuncular, Among the Trolls'ta mistik bir Fin ormanına meydan okumak ve içeride gizlenen karanlık ve doğaüstü tehlikeler karşısında hayatta kalmak zorunda kalacak.

505 Games, Finli geliştirici Forbidden Studios tarafından geliştirilen yeni bir birinci şahıs hayatta kalma oyunu olan Among the Trolls‘u tanıtarak canlı yayını başlattı. Kısa bir tanıtım fragmanının ardından, çeşitli oyun mekaniklerini, hikaye kurulumunu ve daha fazlasını detaylandıran uzun bir geliştirici kılavuzu da oyuncularla paylaşıldı.

Among the Trolls, oyuncuların büyükanne ve büyükbabalarını bir Fin ormanında ziyaret etmesiyle başlayacak. Kaybolduklarını ve kulübelerinin terk edildiğini öğrendikten sonra, mistik ormanda hayatta kalmakla görevlendirileceksiniz. Çoğunlukla oyun döngüsü; yönetim, kaynak toplama, işçilik ve inşa etmeye vurgu yapan mekaniklere sahip olacak ve çok oyunculu da desteklenecek.

Among the Trolls Yalnızca PC’de Yayınlanacak

Among the Trolls
Among the Trolls, başlangıçta erken erişim olacak.

Tabii ki orman, Fin folklorundan ilham alan gizemli ve doğaüstü güçler tarafından da işgal edilecek. İlginç bir şekilde, kaynakları toplamak için ormanı ne kadar çok yok ederseniz, ruhları o kadar öfkelenecek. Belirli bir noktada, oyuncular ormanı ve ruhlarını yatıştırmak için bir şeyler geri vermek zorunda kalacak. Bu, oyunu diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran ilginç bir mekanik olacak.

Geliştiriciler, oyunun dört oyuncuya kadar çok oyunculu eşli oynanışı destekleyeceğini ve hikaye kampanyasını işbirliği içinde oynayabileceğini açıkladı. Mevcut planlanmış harita boyutu 3,5×3,5 kilometre ancak tepeler, dağlar ve oyunun ilerleyen saatlerinde bir tekneyle erişilebilecek büyük bir göl nedeniyle tümü yürünemeyecek.

Among the Trolls, Unity oyun motoru üzerine inşa edilecek ve PC için (Steam aracılığıyla) bu yılın ilerleyen zamanlarında erken erişimde piyasaya sürülecek. Konsol sürümlerinin planlanıp planlanmadığına dair bir haber yok.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.