Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HAWKED, Bu Hafta Sonu Platformlar Arası Açık Beta’ya Çıkıyor

HAWKED, 7 - 11 Aralık'ta sınırlı süreli Platformlar Arası Açık Beta oyun testi ile Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam'e geliyor.

Merkezi Amsterdam’da bulunan MY.GAMES tarafından geliştirilen ücretsiz çevrimiçi PvPvE hazine avı ve nişancılık oyunu HAWKED, 30 Kasım’da Erken Erişim macerasına başlamıştı. Yayıncı koltuğunda The 4 Winds Entertainment’ın oturduğu oyuna dair deneyimlerimizi ve görüşlerimizi inceleme yazımız aracılığıyla sizlere aktarmıştık.

HAWKED’da ekibimizi kurup, Sürgünada isimli gizemli bir bölgeyi keşfediyor, canavarlarla savaşıyor, bulmacaları çözüyor, rakiplerimizi kurnazlığımızla alt ediyor ve kadim hazineleri toplayıp adadan kaçmaya çalışıyoruz.

HAWKED Açık Beta, 11 Aralık’a Kadar Sürecek

Renkli sanatı, mizah yönü ve oynanış mekanikleriyle extraction shooter türüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan oyun, bu hafta sonu Xbox Series X | S, Playstation 4 & 5 ve PC için platformlar arası Açık Beta’ya ev sahipliği yapıyor.

hawked beta

HAWKED Açık Betası, kaydolan tüm oyunculara açık olacak ve 7 – 11 Aralık tarihleri ​​arasında aktif olacak. Açık beta, 7 Aralık 2023 saat 17.00’da başlayacak ve 11 Aralık 2023 saat 17.00’da sona erecek. Dileyen kullanıcılar Steam veya oyunun resmi web sitesi üzerinden ya da PlayStation veya Xbox üzerinden kaydolabilirler.

Betada ister tek başınıza isterse ekip modlarında oynayabilirsiniz. Silah ve mühimmat toplayabilir, teçhizatını yükseltebilir, özel yeteneklerle teknolojilerden faydalanabilir ve esrarengiz eserler kuşanabilirsiniz. Etkileyici manzaralarla dolu olan harita son derece geniş bir alana sahip. Eğer bu hafta sonu daha iyi bir işiniz yoksa, HAWKED’a bir şans vermenizi öneririz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.