Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Have A Nice Death’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştirici Magic Design Studios'un etkileyici görünümlü iki boyutlu aksiyon rogue-lite oyunu Have A Nice Death, Mart 2022'de Steam Erken Erişim'e girecek.

Geliştirici Magic Design Studios, çarpıcı iki boyutlu rogue-lite oyunu Have A Nice Death için Steam Erken Erişim sürüm planlarını resmen duyurdu. Başlangıçta The Game Awards 2021’de gösterilen Have A Nice Death, 2019 çıkışlı Unruly Heroes‘un arkasındaki geliştirme ekibinin elinden çıkacak. Dead Cells yaratıcısı Sébastien Bénard, bazı aksiyonlarda Dead Cells tekniklerini kullanacak projeye danışmanlık yaptı.

Have A Nice Death, yine de kendi yolunu çizecek. Duyuru fragmanında gösterildiği gibi, Magic Design Studios’un en son iki boyutlu projesi oyuncuları Ölüm rolüne yerleştirecek. Grim Reaper’ın bu versiyonu karakterin farklı bir yönüne odaklanıyor çünkü Ölüm, büyük ölçüde çalışanlarının işlerini yapmaması nedeniyle fazla çalışılmış ve yeterince takdir edilmemiş hissediyor. Bu beceriksizlik seviyesi, yeraltı dünyasında bir dengesizliğe neden oldu ve Ölüm’ü tırpanını kullanmaya ve herhangi bir yolla düzeni yeniden sağlamaya zorladı.

Have A Nice Death Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Have A Nice Death

İki boyutlu aksiyon rogue-lite oyununu dört gözle bekleyenler, Magic Design Studios’un Have A Nice Death’in Erken Erişim dönemi için kesin bir tarih belirlediğini öğrenmekten memnun olacak. Game Informer‘ın bildirdiğine göre oyun, 8 Mart Salı günü Steam Erken Erişim‘e girecek. Görünüşe göre geliştirme ekibi Erken Erişim aşamasına en az bir yıl ev sahipliği yapmayı planlıyor yani Have A Nice Death tam olarak 2023’e kadar çıkmayacak ancak belirli bir tarih şu anda açıklanmadı.

Have A Nice Death, son yıllarda rogue-lite dirilişinden yararlanmak için uzun bir oyun serisinin en yenisi olacak. Dead Cells ve Hades’in beğenileri, türün popülaritesi açısından özellikle önemliydi; İlki, piyasaya sürüldükten sonraki iki yıl içinde 3.5 milyon adet sattı. Bu oyun da, benzer şekilde dünyayı kasıp kavurma yolunda olabilir desek yanlış olmaz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.