Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Havaalanı Simülasyonu AirportSim, Xbox Series Konsoluna Geliyor

Geliştiriciliğini MS Games stüdyosunun üstlendiği havaalanı yönetim oyunu AirportSim, ek platformlara gelmeye devam ediyor.

Yayıncılığını Iceberg Interactive ve geliştiriciliğini MS Games stüdyosunun üstlendiği havaalanı yönetim oyunu AirportSim, ek platformlara gelmeye devam ediyor. Şimdi ise açıklanan detaylara göre oyunun Xbox Series konsol sürümü 1 Ağustos tarihinde piyasaya sürülmeyi bekliyor. Oyunun çıkışı ile beraber bu konsollarda özel kontroller, grafik seçenekleri ve çok daha fazlasına sahip olacak.

Havaalanını yönetebileceğiniz ve üst düzey simülasyon unsurları ile karşı karşıya gelebileceğiniz AirportSim, bildiğiniz üzere ilk olarak 19 Ekim 2023 tarihinde Steam üzerinden PC platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun bütün incelemeleri genel olarak olumlu etiketlere sahip olsa da son incelemeler ne yazık ki karışık bir etiketle karşımıza çıkıyor. Gerçekçi görseller ve operasyonlarla beraber lisanslı uçakların ve araçların yer aldığı bu yapımda, etrafınızı şekillendirmek tamamen sizin işiniz oluyor.

AirportSim İle Kendi Havaalanınızı Oluşturun

Dikkat çekici ortamlara ve havaalanı koşullarına geçiş yapabileceğiniz oyunda gerçek havaalanlarına doğru adım atabilir ve METAR sistemi aracılığıyla canlı hava koşullarını bizzat deneyimleyebilirsiniz. Tek başınıza veya üç arkadaşınızla işbirliği modunda oynayabileceğiniz yapım, çeşitli zorluklarda görevleri sunuyor ve bunları tamamlayarak bir üst seviyeye ulaşmanızı sağlıyor.

AirportSim

AirportSim içerisinde farklı oyun modları bulunuyor ve senaryo modu içerisinde zorlu görevlere dayanarak yeni görevler elde edebilirsiniz. Kalkış saatinden önce size verilen görevleri tamamlamak durumunda kalabilirsiniz. Bunun dışında meydan okuma modu ile havaalanındaki her durumun üstesinden gelmek için büyük bir mücadeleye katılabilir ve skor tablosunda en yüksek puanı elde etmeye çalışabilirsiniz. Çevrimiçi skor tabloları da burada yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.