Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Harry Potter: Quidditch Champions Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştiriciliğini Unbroken Studios ve Portkey Games stüdyolarının üstlendiği Harry Potter temalı Quidditch Champions'ın çıkış tarihi açıklandı.

Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini Unbroken Studios ve Portkey Games stüdyolarının üstlendiği Harry Potter temalı Quidditch Champions‘ın çıkış tarihi açıklandı. Bildiğiniz üzere oyun geçtiğimiz yıllarda resmi olarak duyuruldu ve geliştirilme aşamasında olduğu onaylandı. Şimdi ise oyunun Summer Game Fest etkinliği kapsamında ne zaman çıkacağını öğrenebiliyoruz.

8 Haziran Türkiye saati ile 00:00’da başlayan etkinlik kapsamında elbette birçok fragman bizlere sunuldu ve içlerinde Harry Potter Quidditch Champions dikkatleri üzerine çekti. Açıklanan detaylara göre oyun 3 Eylül tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü ise Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Ayrıca oyun ilk gün PlayStation Plus abonelik hizmetinde yer alacak.

Quidditch Champions İkonik Karakterleri Getiriyor

Büyücülük dünyasının ikonik mekanlarına doğru adım atabileceğimiz, ilgi çekici karakterlerle karşı karşıya gelebileceğimiz ve hayranların seveceği sporla beraber yer alabileceğimiz Harry Potter Quidditch Champions uzun süredir beklenen projeler arasında yer alıyordu. Şimdi ise oyunun çıkış tarihi ile beraber elbette hayranların memnun olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Harry Potter evreninde yer alan bu spor farklı bir tarzı içeriyor ve oyuncular bunu oynamak için sabırsızlanıyor.

harry potter quidditch champions

Uçan süpürgelerin üzerinde yer aldığımız yapım içerisinde çeşitli oyuncu pozisyonları bulunuyor. Vurucu, kovalayıcı, kaleci ve daha fazla pozisyonla beraber takım içerisinde hangi pozisyonda bulunacağınızı siz seçebiliyorsunuz. Bunun dışında Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger ve diğer birçok ikonik karakterin burada karşımıza çıkacağını söyleyebiliyoruz.

Son olarak Hogwarts Legacy‘ye sahip olan oyuncular, Harry Potter Quidditch Champions’ı indirip WB Games hesaplarını bağlandıklarında Bonus Legacy Paketi’ni kazanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.