Hand of Fate 2: The Servant and the Beast Yayınlandı!

Hand of Fate 2: The Servant and the Beast genişlemesi Steam'deki yerini aldı.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Hand of Fate 2 yeni bir DLC paketi aldı. Genişleme paketi dün gece yayınlandı.

Oyunculara yeni bir oyun modu getiren The Servant and the Beast adlı genişleme paketi oyunun ikinci genişleme paketi olma özelliğine sahip. Steam’de 13.50 TL olarak yayınlanan paket 22 Ekim’e kadar 12.15 TL olarak oyunculara satılıyor. Genişleme ile oyuna yepyeni bir hikaye mücadelesi geliyor. Özgürlük için mücadele edeceğimiz yapım da esir düşüyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Yeni bir savaş düellosu, yeni bir arkadaş, yeni bir arkadaş görev serisi, yeni faydalı karşılaşma ve yeni ekipmanlar genişleme ile oyunculara sunuluyor.

Fiyatı bakımından oldukça cazip olan The Servant and the Beast zengin içeriği ile ödenen paranın hakkını fazlasıyla verecek. Fantastik bir yapıya sahip olan oyunda benzersiz yaratıklar ile savaşacak ve ilerlemeye çalışacağız. Hikaye tarzında tek oyunculu bir ilerlemeye sahip olan yapım RYO türünde bir oynanışa sahip.

Unutmadan Hand of Fate 2’nin de şu sıralar indirimde olduğunu belirtelim. Yarına kadar yüzde 25 indirimle satılan oyun 50.00 TL yerine 37.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol