Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo The Master Chief Collection’a Mikro Ödemeler Geliyor!

Spartan Puanları satın alma yeteneği "ek bir alternatif" olacak.

Halo The Master Chief Collection, yayınlanmasının üzerinden yedi yılı aşkın bir süre geçtikten sonra, gelecekte oyuncuların “Spartan Puanları” satın almasına olanak tanıyan mikro ödemeler alacak.

Haber, yakın tarihli bir Halo Topluluk Güncellemesinden geldi ve Windows Central tarafından bildirildi. Halo The Master Chief Collection Spartan Puanlarının, mücadeleleri tamamlayarak ve seviye atlayarak kazanılabilen ve çeşitli öğeler ve kozmetiklere harcanarak kazanılabilen Sezon Puanlarının yeniden markalaşması olduğunu açıklandı.

Halo The Master Chief Collection Mikro Ödeme Sistemi

Halo The Master Chief Collection

Mikro ödemelerin potansiyel olarak oyuna dahil edilmesi, “MM’de yeni olan veya sezonluk güncellemeler sırasında özellikle ögelerin kilidini açmak için fazla zaman ayırmamış olabilecek oyuncular” veya “ihtiyaç duydukları son öğeleri yakalamak isteyen tamamlamacılar” için olacak. Gönderinin, 343 Industries’in mevcut sistemden memnun olduğunu ve bunun oyunculara daha fazla seçenek sunmak için “ek bir alternatif” olacağını söyledi.

Mikro ödemeler genellikle tartışmalarla karşılanır ve 343, “Adanmış ve tutkulu topluluğumuzla şeffaflık adına, sizi bu keşif hakkında önceden bilgilendirmek istedik” diyerek herhangi bir tepkinin önüne geçmeyi hedefledi ve bunun tamamen katkı olduğunu belirtti. Gönderi yayınlandığı sırada mikro ödemeler hakkında daha fazla ayrıntı bulunmamakla birlikte, gönderi gelecekte daha fazla bilginin paylaşılacağını duyurdu.

Halo The Master Chief Collection, 2014 yılında ilk dört numaralı Halo oyunlarının bir derlemesi olarak yayınlandı. Piyasaya sürülmesinden bu yana Halo 3: ODST ve Halo: Reach de koleksiyona Xbox sürümü için ek indirmeler olarak eklenirken, 2019 PC sürümü Halo: Reach ile ilk oyun olarak piyasaya sürüldü ve kataloğun geri kalanı kronolojik olarak yayınlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.