Halo Online’nın ElDewrito Modu Yeni Bir Güncelleme Aldı!

Halo Online’nın ElDewrite 0.6 güncellemesi yayınlandı.

Uzay savaşlarına farklı bir pencereden bakan Halo Online, ElDewrito modunun yeni sürümü ile oyunculara benzersiz içerikler sunuyor.

Dün yayınlanan güncelleme fragmanı ile oyun içerisindeki aksiyon seviyesinin arttığı ilk dikkatleri çeken detaylar oluyor. Ayrıca grafiklerdeki titreme sorunu da tamamen ortadan kaldırılmış gibi görünüyor. PC oyuncuları tarafından büyük bir ilgiyle oynanan yapımda fantastik gezegenler ve üstün zekalı yaratılar yer alıyor. Bir nevi robotik savaşlara gireceğimiz oyunda kendimize ait bir uzay üssü bile bulunuyor. Yeni güncelleme ile oyuncuları zorlayacak birbirinden farkı görevler de eklendi.

Güncelleme ile oyuncuların platform oluşturmaları da kolaylaştırıldı. Oldukça titiz bir çalışmanın eseri olarak karşımıza çıkan ElDewrite 0.6, grafik açıları üzerinde de çeşitli iyileştirmeler ile gündeme geliyor. Oyuncular aksiyon ve macera tarzı bir yapı ile sürükleyici bir savaş dünyasına giriş yapacaklar. Bilgisayar oyuncuları tarafından ilgiyle oynanan yapım, ülkemizde pek popüler olmasa da dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahiptir. Oyun sürekli olarak güncelleniyor.

Yeni güncellemenin fragmanını dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>