Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite’in İlerleme Sistemi Baştan Aşağı Yenilenecek

Halo Infinite‘in Kış Güncellemesi yakında yayınlanacak ve Forge modunun nihayet beta olarak başlatılması ve çok oyunculu kısım için yeni bir mod ve birkaç yeni harita eklemesiyle oldukça büyük bir güncelleme olacak. Buna ek olarak, uzun süredir istenen bir özellik olan ‘maç sonlarında tecrübe puanı kazanma sistemi’ de bu güncellemeyle gelecek.

İlerleme artık maçtan gelen tecrübe puanına bağlı olacak. Oyuncular istedikleri modu oynayabilecek ve tecrübe puanları maçları tamamlamanın yanı sıra, kazanan takımda olmak ve maç sonucunuz gibi faktörler de dahil olmak üzere bir maçta nasıl performans gösterdiğinize göre sizi ödüllendirecek. Sistem başlangıçta beta olarak yayınlanacak.

Halo Infinite Challenges Sistemi de Yenilenecek

Halo Infinite

Peki, gelelim asıl soruna. Başlangıçta tecrübe puanları kazanmak için tamamlamamız gereken ‘Challenges‘ isimli görevlere ne olacak? 343 Industries, maçtan tecrübe puanı kazanmanın artık Battle Pass’ta ilerleme kaydetmenin birincil yolu olacağını ancak Challenges sisteminin oyunculara yardımcı olması için oyunda kalacağını açıkladı.

Oyuncular artık Halo Infinite: Ultimate Challenge‘ı tamamlamak için 20 yerine 10 Ultimate Challenge tamamlayacak ve normal haftalık destelerdeki her Ultimate Challenge artık herhangi bir oynatma listesinde tamamlanabilecek. Son olarak, 3. Sezon başlangıcının da bu güncellemeyi sorunsuz ve zamanında tamamlamak için ertelendiğini hatırlatalım.

Başlangıçta Kasım ayı için planlanan Sezon 3: Echoes Within, 7 Mart 2023’te başlayacak ve 27 Haziran’a kadar sürecek. Halo Infinite, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de mevcuttur. Kış Güncellemesi 8 Kasım 2022’de yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.