Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite’e Işın İzleme Geliyor!

343 Industries, Halo Infinite 3. Sezon: Echoes Within'in gelecek yıl piyasaya sürüldüğünde oyuna ışın izleme geleceğini doğruladı.

Oyununun görsellerini iyileştirecek ışın izlemenin eklenmesi de dahil olmak üzere, Halo Infinite 3. Sezon: Echoes Within ile oyuna gelecek bazı iyileştirmeleri ayrıntılı olarak açıkladı. Forge modunu getiren Kış güncellemesi ve ışın izlemeyi içeren Sezon 3 ile pek iyi bir başlangıç yapmayan oyun, büyük güncellemeler almaya devam edecek.

Işın izleme, “AMD Radeaon 7000 serisi ekran kartları” için geliştirilmiş performansla, mevcut grafik işlemeden daha iyi aydınlatma ve daha belirgin gölgeler sunduğundan Halo Infinite’i daha olumlu bir yönde değiştirecek. Geliştirici ekip, Samsung, Ubisoft’un Snowdrop motoru, The Callisto Protocol, Forspoken ve daha fazlasını içeren son AMD Presents yayını sırasında ışın izleme bilgilerini doğruladı.

Halo Infinite 3. Sezon Ne Zaman?

Halo Infinite

Oyunun lansmanından bu yana oyuncular, Halo Infinite Big Team Battles ve Arenas’ı ışın izleme olmadan deneyimliyordu ancak Sezon 3 güncellemesiyle bu durum tamamen değişmek üzere. 343 Industries’e göre, Arena oyun modları ve Big Team Battle, Sezon 3’te yeni çok oyunculu haritalar ve hayranların istediği daha fazla özellik gibi başka şeyler getirecek ışın izleme iyileştirmelerini alacak.

Işın izleme, nesneleri ve diğer oyuncuları daha net hale getirecek ve bu da uygun bir yarıkta sıkışmış düşmanları tespit etmeyi biraz daha kolaylaştırabilecek. Oyunculara Kış güncellemesi ve Lone Wolves içeriğine odaklanmak için daha fazla zaman verecek bir gecikme gördükten sonra, Halo Infinite 3. Sezon: Echoes Within 7 Mart’ta başlayacak ve 27 Haziran’a kadar sürecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.