Halo Infinite’in Tek Oyunculu Oynanış Videoları Yayınlandı

Halo Infinite'in tek oyunculu kampanyasını görme şansı yakaladık. Üç ayrı video ile oyunun çeşitli kısımları sergilendi.

GameInformer, Halo Infinite’in tek oyunculu kampanyasından yeni oynanış görüntülerini gösteren iki yeni video paylaştı. Ayrıca IGN, 11 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren bir başka video paylaştı. Bu nedenle, oyunun tek oyunculu kampanyasından 15 dakikadan fazla oynanış videosunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Halo Infinite’in Tek Oyunculu Kampanya kısmında Master Chief, şimdiye kadar karşılaştığı en acımasız düşmanla yüzleşmek için geri dönecek.

Halo Infinite

Halo Infinite’in Nefes Kesen Grafik Kalitesi

Oyunun tek oyunculu kısmı, oyuncuların beklediği bilgisayara özgü tüm özellikleri destekleyecek. PC oyuncuları, ultra geniş/süper ultra geniş monitörler, FOV ayarlamaları ve kare hızı özelleştirmesi için destek alacak Ayrıca oyun, gelişmiş grafik ayarları, silah ofset kontrolü, üçlü tuş bağlama ve PC LAN desteği ile gelecek.

Bunun yanı sıra 343 Industries’in lansman sonrası bir güncelleme yoluyla Işın İzleme efektleri ekleyeceğini de belirtelim.

Halo Infinite, Xbox konsollarında ve PC’de yayınlanan popüler birinci şahıs nişancı serisinin son oyunu olacak. Oyun, 2012’den beri Bungie Software’den aldığı seri üzerinde çalışan bir stüdyo olan 343 Industries tarafından geliştirildi.

Infinite’de oyuncular bir kez daha insanlığı kurtarması gereken efsanevi Master Chief rolünü üstlenecek. Oyun, Xbox One ve Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda yayınlanacak.

Halo Infinite, bu oyun için geliştirilmiş bir motor olan Slipspace tarafından desteklenmekte Bu teknoloji, geliştiricilerin etkileyici manzaralar, doğal görünen ortamlar ve gerçekçi hayvanlar oluşturmak için Xbox One’ın ve en güçlü bilgisayarların bilgi işlem gücünü kullanmalarını sağlayacak.

Oyun; 8 Aralık‘ta PC platformu için çıkış yapacak.

Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol