Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite Multiplayer Herkes İçin Ücretsiz Olacak

Halo Infinite'nin geliştiricisi olan 343 Industries, oyunun Multiplayer modunun herkes için ücretsiz olacağını doğruladı.

Halo Infinite‘nin geliştiricisi olan 343 Industries oyun hakkında yeni bilgiler verdi. Geçtiğimiz haftalarda Xbox Games Showcase‘de gösterildikten sonra Halo Infinite’nin geliştiricisi yaptığı açıklamada oyunun Multiplayer modunun herkes tarafından oynanabileceğini söyledi.

Halo Infinite Multiplayer Herkes İçin Ücretsiz Olacak

343 Industries, yaptığı açıklamada Halo Infinite’nin Multiplayer modunun herkes tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini açıkladı. Oyuncular, oyunun Multiplayer modunu parası olan ya da olmayan herkes tarafından herhangi bir ücret ödenmesine gerek kalmadan oynayabilecekler.

343 Industries “Halo herkes içindir. Halo Infinite Multiplayer modu ücretsiz olarak oynanabilecek ve Xbox Series X’de 120 FPS’i destekleyeceğini doğrulayabiliriz.” dedi. Bunun yanı sıra, Japon Halo sayfasında bir battle royale sürümü hakkında da bazı söylentiler var, ancak bu henüz doğrulanmadı. Oyuncuların bir Battle Royale moduna karşı nasıl bir tutum sergileyecekleri ise merak konusu.

Battle Royale modu söylentisi 343 Industries’in yaptığı açıklamanın ardından sanki biraz daha kuvvetlenmiş gibi görünüyor. Ancak bu olasılığa karşı hayranlardan tepkilerde gecikmedi. Her iki durumda da, oyunun satışlarına bu durumun gerçekleşmesi halinde nasıl yansıyacağını göreceğiz.

Son olarak, geliştirici Halo Infinite’nin grafiklerinin eleştirilmesini kabul etti ve üzerinde çalışmalar yapıldığını vurguladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.