Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite Mağazasında Büyük İndirim Yapılacak

343 Industries, Halo Infinite mağazasındaki değişiklikleri duyurdu. Mağaza daha ucuz olacak ve şu ana kadar mevcut olan bazı ögeleri yalnızca set halinde satın alabileceksiniz.

Halo Infinite, geçen yılın sonunda en iyi prömiyerlerden biri olduğu ortaya çıktı ancak oyunun tüm unsurları oyuncular arasında coşku uyandırmadı. Hayranlar sanal mağazadaki yüksek fiyatlardan şikayet ediyordu. Bu açıdan oyunun yakında daha iyiye doğru değişeceği ortaya çıktı.

343 Industries’in geliştiricilerinden Jerry Hook, önümüzdeki salı olan 18 Ocak’ta oyun içi mağazada fiyat indirimlerinin uygulanacağını bildirdi. Teklifler, oyun verilerine ve topluluk geri bildirimlerine göre her hafta değişecek. Yani tüm eşyaları sürekli olarak indirimli alma şansına sahip olacağız.

Halo Infinite Mağazası Artık Daha Ucuz

Halo Infinite

Yani fiyatlar düzenli olarak değiştirilecek ancak genel olarak çok daha ucuz olacak. Ayrıca şu ana kadar sadece set halinde bulunan bazı eşyalar tek başına da satın alınabilecek. Şimdilik, bu değişikliklerden önce ürün satın alanların herhangi bir tazminat alıp almayacağı açıklanmadı.

Halo Infinite’in ücretsiz çok oyunculu modu Kasım 2021’de (açık betanın bir parçası olarak) piyasaya sürüldü ve ücretli hikaye kampanyası Aralık ayında yayınlandı. Oyun PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü. Ayrıca hem PC’de hem de konsollarda Game Pass’te mevcut.

Halo serisi için Xbox 360 döneminin dün sona erdiğini de belirtelim Yıllar sonra bu konsol için çıkan oyunların tüm versiyonları olan Halo: Reach, Halo 4, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Combat Evolved Anniversary, Spartan Assault ve Halo Wars sunucuları kapatıldı. Bu yapımların çok oyunculu özelliği, oyun yerel olarak mevcut olduğu ve geriye dönük uyumluluğun bir parçası olmadığı sürece diğer platformlarda çalışmaya devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.