Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite, İlk Battle Pass’i Tamamlamayı Zorlaştırdı

Halo Infinite'in geçmiş Battle Pass'ini tamamlamak zorlaştırıldı.

Halo Infinite‘in en güçlü satış noktalarından biri, Battle Pass süresinin dolmaması oldu. Sezon 2: Lone Wolves çıkış yaptı ancak yine de çeşitli ödüller kazanmak için Sezon 1 zorluklarını tamamlayabilirsiniz. Ne yazık ki, yeni sezon başladığı için bunu yapmak artık daha zorlaştı.

Reddit kullanıcısı Greenbanana217 sorunu gün ışığına çıkardı. Onların dizisi, şu anda kısa bir meydan okuma yuvası olan Sezon 1 Battle Pass’in bir ekran görüntüsünü içeriyordu. Normalde Battle Pass haftalık dört zorluk sunuyordu ancak Greenbanana’nın ekran görüntüsünün açıkça gösterdiği gibi, dört yuvadan biri kilitlendi ve onları geri almak için Sezon 2 Battle Pass’i satın almalarını istedi.

Halo Infinite Oyuncuları Duruma Kızgın

Halo Infinite
Halo Infinite Sezon 2 Battle Pass yayınlandı.

Teknik olarak bu, 343 Industries’in Battle Pass’lerin süresinin dolmasını engelleme sözünü bozmaz ancak bazı endişeleri beraberinde getirdi. Halo Infinite Sezon 3 başladığında ne olacak? Bir slot daha kalkacak mı? Kullanıcılar, tüm zorluklarını açık tutmak için her zaman mevcut Battle Pass’e yükseltmek zorunda mı kalacak? Bu soruların cevaplanması gerekecek.

Geliştirici ekip henüz bu endişeleri gidermedi. Halo Infinite, Microsoft Clippy’ye sahip olanlar gibi, Battle Pass’ın ötesinde kozmetikler sunuyır. Ataş maskotu henüz oyunda değil ancak tasarımıyla birlikte tılsım, isim plakası ve amblem bu sezon oyun içi mağazada satışa sunulacak. Sezon 2 hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.