Halo Infinite’ten Duygusal Canlı Aksiyon Fragmanı

Yeni bir Halo Infinite fragmanı çevrimiçi olarak yayınlandı ve Master Chief'e yardım etmek için hayatlarını tehlikeye atan sıradan insanlara bakış atmamızı sağladı.

Halo Infinite‘ten galaksiyi kurtarmak için hiç bitmeyen savaşında Master Chief’i destekleyen ortalama işçilere kasvetli bir bakış sunan yeni bir canlı aksiyon fragmanı yayınlandı.

Geliştirici 343 Industries, Microsoft’un uzun süredir devam eden ve son derece etkili bilimkurgu FPS serisinin en son oyunu için heyecan yarattı; Uzun ve sorunlu bir geliştirme döngüsünden sonra nihayet oyun önümüzdeki ay piyasaya sürülecek.

Halo Infinite

Halo Infinite’in Duygulandıran Fragmanı

Halo serisi, Halo Wars’ın ilk tanıtım videosunun büyük ölçekli CGI savaşından, Halo 5: Guardians’ın E3 2013’teki fragmanı sırasında çölde dolaşan gizlenmiş bir Master Chief’e kadar her zaman güçlü pazarlama videolarıyla yeni bölümleri müjdeledi.

Bu gelenek Halo Infinite’in canlı aksiyon fragmanları ile devam etti ve Banished lideri Escharum‘u tanıma şansı yakalamıştık. Bugün ise 343 Industries, isimsiz UNSC üyelerinden bazılarının insanlığı korumaya yardımcı olmak için hayatlarını tehlikeye atmasını sağlayarak çatışmanın diğer tarafına ışık tuttu.

Resmi Halo Twitter hesabı, Halo Infinite’i tanıtmak için kısa bir yeni canlı aksiyon fragmanı yayınladı. Bir grup UNSC madencisinin, sahaları saldırıya uğradığında, yabancı bir dünyada Master Chief’in ikonik Mjolnir zırhının önemli bir unsurunu bulmaya çalışırken gördük.

Çöken bir madende mahsur kalan ve bu keşif gezisinin son olma ihtimaliyle karşı karşıya kalan işçiler, yavaş yavaş ve gözyaşları içinde şarkı söylemeye ve kazmaya devam etmeye başladı. Sonunda, üstlerinde bir ışık kırıldı ve birinin onları kurtarmaya geldiğini bildirdi. Fragman, işçilerden birinin mağara duvarına oyduğu “Topraktan Yıldızlara” mesajı ile sona erdi.

Oyuncular, Halo Infinite nihayet önümüzdeki ayın başlarında piyasaya çıktığında, Master Chief savaş alanına geri döndüğünde ve bu madencilerin zanaatın iyi kullanılmasına yardımcı olmak için hayatlarını riske attığı zırhı ortaya koyduğunda, aksiyona dalabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol