Halo 3: ODST 22 Eylül 2020 Tarihinde PC’ye Geliyor

343 Industries, Microsoft ile birlikte yaptığı duyuruda Halo 3: ODST'nin 22 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft ve 343 Industries, Halo 3: ODST’nin 22 Eylül 2020 tarihinde PC’ye geleceğini duyurdu. İlk kez 2009 yılında Destiny 2’nin geliştiricisi olan Bungie tarafından geliştirilen oyun, Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü. Oyuncular Orbital Drop Shock Troopers veya ODST olarak bilinen Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığına bağlı asker olarak oynayacaklar.

PC oyuncuları için optimize edilmiş olan Halo 3: ODST’de oyuncular tıpkı önceki oyunda olduğu gibi UNSC’nin en sert ve en cesur askerlerinden bazıları olan Orbital Drop Shock Trooper askeri olarak oynayacaklar. Oyuncular, New Mombasa şehrine iniş sırasında ekip arkadaşlarının yapılan kazan sonucunda ölüm sebeplerini araştıracaklar. Çeşitli görevler ve zorlu düşmanlar oyuncuları beklerken ayrıca oyunun grafik ve optimizasyon gibi sorunları da giderilmiş ve yeni nesil modern grafiklere göre yeniden tasarlanmıştır.

Halo 3: ODST, 4K Ultra HD çözünürlüğü ve 60+ FPS‘i destekliyor. Bunun yanı sıra, yerel ayarlar arasında mouse ve klavye desteği ve FOV özelleştirme gibi çeşitli yeni ayarlar barındırıyor. DLC paketi olarak gelecek olan Halo 3: ODST’nin Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son olarak hatırlamam gerekirse bu DLC paketini oynayabilmek için Halo: The Master Chief Collection’a sahip olmanız gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol