Half-Life Black Mesa: Azure Sheep Demosu Yayınlandı

Half-Life Black Mesa: Azure Sheep'i deneyebilirsiniz.

Bugün Half Life hayranlarını sevindirecek bir haberimiz var. HECU Collective tarafından Half-Life Black Mesa: Azure Sheep’in demosu yayınlandı. Tek kişilik bir remake modu olarak tasarlanan Azure Sheep, yılların eskitemediği oyun Half Life üzerine yapılıyordu.

Half-Life Black Mesa: Azure Sheep’de oyuncular Barney’nin adamlarından birisi rolüne geçecekler ve Black Mesa tesislerinin önünde görevli olacaklar. Kaos başladığında ise oyuncular iş arkadaşları, Azure Sheep kod adlı Kate’in tesisler içinde kaldığını fark edecekler. Büyük bir tehlikeyle yüzleşmek zorunda olan Kate’i kurtarmak için güvenlik görevlileri de harekete geçecektir.

Bu resmi olmayan Half Life modu aslında 2005 yılında çıkmıştı. Yeni remake sürümde ise grafik teknikleri ve kaplamalar geliştirildi, Black Mesa ekibinin yaptğı geliştirmeler de yeni moda eklendi. Üstelik bu tamamen ücretsiz bir mod ve hafta sonunuzu geçirmek için oldukça eğlenceli duruyor.

Half Life ve Half Life 2 oyunları için şimdiye kadar çok sayıda mod gördük. Half-Life Black Mesa: Azure Sheep de bunların arasında en çok dikkat çekenlerden birisi. İlgilenenler modu bu adresten indirebilirler.

4 Yorum

 1. merhaba bu modu nasıl kurucaz bilgisi olan varmı cevap bekliyorum

  Yanıtla
  • Modu kurabilmek için öncelikle Black Mesa’nın Steam sürümüne sahip olmanız lazım. Oyun paralıdır. Kurulum hakkında pek yardımcı olamayacağım moddb de belirtilmiş olması lazım.

   Yanıtla
 2. Ve bu modda 1 Türk de çalışıyor 🙂

  Yanıtla
 3. Ve bu modun yapımında 1 Türk çalışmakta 🙂

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol