Half-Life: Alyx’in Çıkış Tarihi Netleşti

Half-Life: Alyx 23 Mart'ta lansmana çıkacak.

Kasım 2019’da duyurulan ve sık sık haberlerimize konu olan Half-Life: Alyx’in Mart 2020’de piyasaya sürüleceğinden söz etmiştik. Dün gece oyunun net çıkış tarihi Steam üzerinden oyuncular ile paylaşıldı.

Oyunculara VR desteği ile sürükleyici bir aksiyon deneyimi sunacak olan Half-Life: Alyx aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alıyor. Yüzde 10 indirimle 92.00 TL yerine 82.80 TL olarak ön siparişlerde yer alan yapım duyurulduğu günden bu yana merak konusu olmuştu. Duyurulmasından kısa bir süre sonra tüm Half-Life oyunlarını ücretsiz hale getiren Valve dün gece yeni Half-Life oyununun ne zaman çıkacağını duyurdu.

Steam üzerinde yer alan bilgilere göre Half-Life: Alyx 23 Mart 2020’de oynanabilir olacakmış. Hatırlayacağınız üzere daha önce oyunun çıkış tarihi Mart 2020 olarak oyuncular ile paylaşılmıştı. Yeni gelen bilgiler ile oyunun net çıkış tarihi belli olmuş oldu. VR desteğine sahip olan oyuncular 23 Mart itibari ile yeni Half-Life oyununu inceleyebilecek, oyun içerisinde yeni aksiyon sahneleri ile karşılaşmaya başlayabilecekler.

Türkçe dil desteğine sahip olmayacak olan yapım 10 farklı dil seçeneği ile oynanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol