Half-Life: Alyx’in 1.4 Yaması Yayınlandı

Half-Life: Alyx'in 1.4 güncellemesi yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Valve son Half-Life VR oyunu Half-Life: Alyx için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm notlarına göre, Güncelleme 1.4 birden çok dil için altyazı ekliyor. Ayrıca, PC oyuncularının bildirdiği bazı kilitlenme sorunlarını gideriyor.

Bu son güncelleme, son işlem düzenleyicisi’ni etkinleştirir, “Özel Karakter” örnek eklentisi ekler ve Lua komut dosyaları için gereken temel işlevleri ekler. Ayrıca VR denetleyici girdisini sorgulamak ve varlık komut dosyalarından gezinme ağı yolları oluşturmak için bazı Alyx’e özgü komut dosyası bağları ekler.

Ayrıca, eklentileri olmayan bir savegame yükleyen kullanıcılar için kontroller ekler. Ayrıca SteamVR’yi kapatarak oyundan çıkmanın kötü kaydetme dosyaları oluşturabileceği bir hatayı düzeltir. Her zaman olduğu gibi, Steam istemcisini bir sonraki başlatışınızda bu güncellemeyi indirecektir. Aşağıda tam değişiklik günlüğünü de bulabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, Steam istemcisini bir sonraki başlatışınızda bu güncellemeyi indirecektir. Aşağıda tam değişiklik günlüğünü de bulabilirsiniz.

Half-Life: Alyx 1.4 Güncelleme Notları

  • Eklenen altyazılar: Brezilya Dili, Çekçe, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Ukraynaca, Vietnamca
  • Artık şişeleri salladığınız sırada içinde sıvı var gibi görünüyor.
  • Ana Menüye dönerken kullanıcı arayüzü daha hızlı görünüyor.
  • Eklenti yönetimi kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler yapıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol