Half-Life: Alyx Yeni Oyun İçi Görüntüler Yayınlandı

Mart 2020'de çıkması beklenen Half-Life: Alyx'e ait yeni oyun içi ekran görüntüleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Milyonlarca oyun sever tarafından beklenen Half-Life: Alyx için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Half-Life oyun dünyasında oyuncular için hatırı sayılır bir yere sahip. Uzun zamandır oyuncular yeni bir Half-Life oyununun çıkmasını bekliyorlardı ve Valve oyuncuların beklediği yeni Half-Life serisi olan Half-Life: Alyx’i duyurmuştu, 2020 yılı içerisinde çıkması en çok beklenen oyunların başında geliyor diyebiliriz.

Yeni oyunda oynayacağımız karakterin adı Alyx Vance. Alyx, Half-Life 2’de Merle Dandrige tarafından canlandırılırken bu seride ise Wolfenstein II: The New Colossus ve Mirror’s Edge: Catalyst gibi çeşitli oyunlarda rol alan Oziomo Akagha tarafından canlandırılacak ve son olarak tabi ki de Gordon Freeman’sız Half-Life olmaz G-Man’i bir kez daha Mike Shapiro seslendirecek.

Valve’ın kurusucu Gabe Newell, Half-Life:Alyx’in şimdiye kadar ki en büyük Valve projesi olduğunu ve teknolojiye çok fazla yatırım yaptıklarını dile getirdi.

Valve’ın Youtube kanalı olan Valve News Network, Half-Life oyununa dair yeni oyun içi ekran görüntüleri yayınladı, görüntülerde ilk oyunu oynamış kişiler birkaç tanıdık şey mutlaka bulacaklardır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol