Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haftaya Verilecek Epic Games Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Önümüzdeki hafta verilecek Epic Games Store ücretsiz oyunları belli oldu. Haftaya, bu hafta verilen oyunun devam oyunu da dağıtılacak.

Epic Games Store’un 26 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasındaki ücretsiz oyunları Tandem: A Tale of Shadows ve The Evil Within 2 olacak. Son zamanlarda verdiği oyunların kalitesini düşüren mağaza, oyuncuları biraz mutsuz etmişti. Ancak, Cadılar Bayramı sezonunun gelmesiyle birlikte harika korku oyunları dağıtılmaya başlandı. Önümüzdeki hafta, 455 TL değerinde 2 oyun ücretsiz olacak.

Bu haftanın bedava oyunları Eternal Threads ve The Evil Within idi. Eternal Threads birinci şahıs bir bulmaca oyunuyken The Evil Within, Shinji Mikami’nin tasarladığı ve çıktığı dönemde büyük ses getiren bir hayatta kalma-korku oyunudur. The Evil Within’i severseniz, devam oyununu da ücretsiz olarak oynama şansına sahip olacaksınız.

Epic Games Ücretsiz Oyunları (26 Ekim)

  • Tandem: A Tale of Shadows (26 Ekim – 2 Kasım)
  • The Evil Within 2 (26 Ekim – 2 Kasım)
Haftaya Verilecek Epic Games Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Tandem: A Tale of Shadows ve The Evil Within 2, 26 Ekim’den 2 Kasım’a kadar ücretsiz olacak. The Evil Within 2, tam bir hayatta kalma-korku oyunu olmasına rağmen, biraz daha fazla aksiyona ve hatta açık dünya düzeyinde tasarım denemeleri yapan bazı açık uçlu alanlara sahip. İlk oyun biraz daha koridor tarzında alanlara sahipti, bu sebeple ikinci oyunun oyun alanı çok daha büyük.

Tandem: A Tale of Shadows ise Türkçe dil desteği sunmasıyla öne çıkan bir bulmaca oyunu. Emma ve oyuncak ayı Fenton’un ünlü sihirbaz Thomas Kane’in ortadan kaybolmasının gizemini çözmesine yardım ettiğiniz oyun, çok fazla ses getiremese de bir hayli keyifli bir yapım.

Epic Games Store ücretsiz oyunlarını ve hiçbir bedava oyun fırsatını kaçırmamak için bizleri takibe almayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.