Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haftanın GeForce Now Oyunları (23 Haziran 2022)

Bu haftanın Geforce Now oyunları belli oldu. En çok dikkat çeken yapım ise haftanın yıldızı Genshin Impact.

Geçen hafta duyurulan Geforce Now oyunları arasında yer alan Genshin Impact nihayet tüm oyuncular için kütüphaneye eklendi. Telefonunuz ve bilgisayarınız Genshin Impact’i çalıştıramıyorsa, harika bir alternatif olacak.

Doğal olarak, iyi bir veri bağlantısına ihtiyacınız olacak ancak mobil versiyonun ne kadar zorlu olduğu düşünüldüğünde, internet bağlantısı çok daha kolay. Özellikle oyunun oynaması ücretsiz olduğu göz önüne alındığında ek ücret ödemeniz de gerekmeyecek. Ek bir sürpriz olarak, GeForce Now‘daki Genshin Impact oyuncuları, büyük lansmanı kutlamak için bazı ödüller alacak.

GeForce Now Oyunları (23 Haziran 2022)

GeForce Now Oyunları

Geforce Now oyunları arasına katılan son büyük yapım olan Genshin Impact’i hizmet üzerinden oynarsanız, NVIDIA Rewards ödeme portalı aracılığıyla talep edilebilecek bir başlangıç kiti için bir e-posta alacaksınız. Ödüller, 10. seviyeye ulaştığınızda aktif olacak. Ödüller ise 10.000 Mora, 5 adet Fine Enhancement Ores, 3 adet Squirrel Fish, 3 adet Northern Apple Stews 10 adet Adventurer’s Experience olacak.

Çok üzerine düştük ancak tabii ki bu hafta GeForce Now’a katılan tek yeni oyun Genshin Impact değil. Bugünden itibaren buluttan oynayabileceğiniz Geforce Now oyunları şunlar olacak:

 • Car Mechanic Simulator 2018 (23-30 Haziran’da Epic Games Store’da ücretsiz)
 • Airborne Kingdom (Steam)
 • Fishing: North Atlantic (Steam)
 • Genshin Impact (Geforce Now Özel)
 • Immortal Life (Steam)
 • King Arthur: Knight’s Tale (Steam)
 • SimAirport (Steam)
 • Skeleton Crew (Steam)

Önümüzdeki haftanın ücretsiz Epic Games oyunu Car Mechanic Simulator 2018 ve daha önce birçok kez olduğu gibi, doğrudan GeForce Now’a eklenecek. Diğer Geforce Now oyunları da güzel ancak haftanın büyük yapımı kesinlikle Genshin Impact oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.