Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları Yayınlandı

Epic Games Store'un bu hafta vereceği ücretsiz oyunlar erişime açıldı. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunları da belli oldu.

Önümüzdeki haftanın Epic Games ücretsiz oyunları belli oldu. Epic Games Store, hayranların 3 Kasım ile 10 Kasım arasında talep edebilecekleri ücretsiz oyunları erişime açtı. Ayrıca önümüzdeki hafta hangi oyunların ücretsiz olacağı da ortaya çıktı.

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarının ilki olan Filament, kablo temelli zorlayıcı bulmacalar içeren ve Alabaster’ın mürettebatının başına neler geldiğini açığa çıkarmamız gereken bağımsız bir bulmaca oyunu. Diğer ücretsiz oyun olan Rising Storm 2: Vietnam ise 20 harita ve 50 silah türü ile 64 kişinin savaştığı PvP odaklı Türkçe dil desteğine sahip olan bir FPS oyunu.

Epic Games Ücretsiz Oyunları (3-10 Kasım)

Epic Games Ücretsiz

Epic Games ücretsiz oyunları, 10 Kasım Perşembe günü TSİ 18.00’da değişecek ve yerini Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics’e bırakacak. Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya’da geçen zorlu bir taktiksel gizlilik oyunu. Oyun, Commandos’un oynanış mekaniklerini günümüz modern sistemlerine aktaran çok başarılı bir oyun ve Türkçe dil desteğine de sahip.

Alba – A Wildlife Adventure ise sevimli bir bağımsız yapım. Bir çocuk bile dünyayı değiştirebilir. Yaşadığı güzel adayı ve oradaki yaban hayatını korumak için çıktığı yolculukta Alba’ya eşlik edin, tabii bu sırada bir devrimin fitilini de ateşleyebilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip olan bu bağımsız oyunda, sizi sakinleştirecek ve gününüzü güzelleştirecek çok çeşitli mekanikler mevcut.

Epic Games ücretsiz oyunlarını talep etmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun haberleri için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.