Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları Yayınlandı

Epic Games Store, 20 Ekim'deki oyunlarını yayınladı ve Cadılar Bayramı dönemi için mükemmel bir korku oyunu da dahil olmak üzere 27 Ekim'de bunların yerini alacak olan oyunları da duyurdu.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunları belli oldu. Geçen hafta Epic Games Store, korku oyunu Darkwood‘u ücretsiz olarak oyuncularla buluşturdu ve yanında sürpriz olarak ToeJam& Earl: Back in the Groove’u da ücretsiz dağıttı. Bugün bu iki oyunun yerini Evoland Legendary Edition ve Fallout 3 aldı.

Fallout 3 herhangi bir tanıtıma ihtiyaç duymaz ancak Evoland Legendary Edition, türü değiştiren bir RPG oyunu desek yanlış olmaz. Bu oyun, oyuncuları oyun boyunca teknolojileri, oyun sistemlerini ve grafikleri değiştirerek RPG oyunları müzesi gibi dönemlerde gezdiriyor. Haftanın Epic games ücretsiz oyunları, 27 Ekim’e kadar bunları talep edebilecek ve daha sonra yeni duyurulan oyunlar bunların yerini alacak.

Epic Games Ücretsiz Oyunları – 20 Ekim 2022

Epic Games Ücretsiz Oyunları

  • Evoland Legendary Edition – (20 Ekim – 27 Ekim)
  • Fallout 3 – (20 Ekim – 27 Ekim)
  • Saturnalia (27 Ekim – 3 Kasım)
  • Warhammer 40K Mechanicus (27 Ekim – 3 Kasım)

Saturnalia ve Warhammer 40K: Mechanicus, 27 Ekim – 3 Kasım arasında mevcut olacak. Pek çokları için Saturnalia, rogue-like bir korku macera oyunu olduğu için ve aynı zamanda Epic Games Store’da ilk kez piyasaya çıkacağı için güzel ücretsiz oyun olacak. Saturnalia’da oyuncular, karakter her öldüğünde değişen, görme yeteneği ve bulmacalar için kibrit tedarik etmesi ve sonunda ilerlemek için yetenek ve araçları keşfetmesi gereken bir köyde sıkışıp kalacak.

Warhammer 40K: Mechanicus, oyuncuların Adeptus Mechanicus’u Magos Dominus Faustinius olarak Necron gezegeni Silva Tenebris’e yönlendirmesi gereken sıra tabanlı bir taktik oyunu. Kararlar, bir oyuncunun birliklerinin kaderini ve hikayenin ilerleyen kısımlarını etkilerken, oyuncular ayrıca takımlarını, kaynaklarını, yeni teknolojileri ve Tech-Priest’in her hareketini yönetmek zorunda.

Tabii ki, herkesi memnun edebilecek bir oyun yok ve haftanın Epic Games ücretsiz oyunları tamamen yoruma açık. Epic Games Store şimdiye kadar birçok harika oyun yayınladı. En azından, hayranlar Fallout 3, Evoland Legendary Edition, Saturnalia veya Warhammer 40K: Mechanicus‘ı oynamışsa veya ilgilenmiyorsa, 3 Kasım’da daha fazla ücretsiz oyun alacakları için sıkıntı yok diyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.