Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Haftanın Epic Games Oyunlarının Değeri 2.235 TL!

Epic Games Store, bu hafta toplam değerleri 2.235 TL olan Thief ve The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition'ı ücretsiz dağıtıyor.

Epic Games Store, 11 Nisan’a kadar dağıtacağı ücretsiz oyun ikilisini duyurdu. Daha önceki sızıntılarda ortaya çıktığı gibi bu yapımlar Thief ve The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oluyor. Bu oyunları Steam üzerinden almaya kalktığınızda cebinizden çıkacak tutar tam 70 dolar yani 2.235 lira. Neyse ki, Epic Games Store sayesinde her ikisine de tek kuruş ödemeden sahip olma şansınız bulunuyor.

Yapmanız gereken tek şey, oyunların mağaza sayfasına girmek ve sağ taraftaki Yükle butonuna tıklamak. Bu noktada, Epic Games’in ücretsiz verdiği oyunlar kalıcı mı diye merak edenleriniz olabilir. Evet, bu oyunları bir kez kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin oluyor.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın

Karanlık ve atmosferik bir ortamda geçen Thief, oyuncuların çeşitli yeteneklerini kullanarak tehlikeli ortamlarda hırsızlık yaptığı bir deneyim yaşatıyor. The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ise Obsidian’ın eleştirmenlerce beğenilen ödüllü RPG’sinin eksiksiz bir deneyimini sunuyor. Temel oyun ve tüm DLC’leri içeren yeniden düzenlenmiş sürümde galaksinin ücra köşesine bağlı bir koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyanarak kendinizi koloniyi yok etme tehdidi taşıyan bir komplonun ortasında bulacaksınız.

haftanın epic games oyunu
  • Thief (4– 11 Nisan tarihleri arası ücretsiz)
  • The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition (4 – 11 Nisan tarihleri arası ücretsiz)

Epic Games bedava oyunlar, Steam’in Türk lirasını terk edişi sonrası yüksek fiyatların belimizi büktüğü şu günlerde ilaç gibi geliyor. Bu arada mağazadaki çoğu oyunun fiyatında herhangi bir değişiklik yapılmadığını belirtmekte fayda var. Düşük kur politikasını sürdüren Epic, diğer PC mağazalarına kıyasla çok daha uygun fiyatlar sunuyor, ancak bu durumun ne kadar süreceği belirsiz.

Bu haftanın Epic Games Store ücretsiz oyunlarını 11 Nisan saat 18:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.