Geçen Haftanın En Çok Satan Steam Oyunları

Steam, geçtiğimiz hafta itibarıyla en çok satan oyunları açıkladı. Listenin zirvesinde, yüzde 90 oranında indirime giren Battlefield 5 bulunuyor.

5 Eylül’de biten haftanın en çok satan Steam oyunları belli oldu. Listenin ilk sırasında, DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5 bulunuyor. Devam eden promosyon kapsamında yüzde 90 indirimde olan FPS oyunu, 41,99 TL‘ye kadar düşmüş durumda. Oyunun, Steam’de EA Play aboneleri için zaten ücretsiz olduğu hatırlatalım. Dilerseniz, EA Play’e aylık 29 TL karşılığında abone olabilirsiniz.

Haftanın En Çok Satan Steam Oyunu Battlefield 5 Oldu

haftanın en çok satan steam oyunları

Battlefield 5’in haftanın en çok satan oyunu olması, kullanıcıların kampanyaya ilgisini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Bu arada indirimin 8 Eylül’de biteceğinin altını çizelim. Eğer oyunu kitaplığınıza eklemeyi düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Geçtiğimiz hafta çıkış yapan rol yapma oyunu Pathfinder: Wrath of the Righteous, listeye ikinci sıradan girerken, onun hemen arkasından aksiyon-macera türündeki battle royale oyunu NARAKA: BLADEPOINT geliyor. Bir önceki haftanın lideri Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle ise beşinci sıraya gerilemiş durumda.

en çok satan steam oyunları

PS Plus eylül oyunları arasında bulunan Aliens: Fireteam Elite yedinci basamakta bulunuyor. Sekizinci sırada bu hafta çıkacak oyunlardan olan Tales of Arise’ı görüyoruz. Son iki sırayı ise No Man’s Sky ve Phasmophobia oluşturuyor. Haftanın en çok satan Steam oyunları listesinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol