Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

Hades İçin PC Ve Nintendo Switch Arasında Çapraz Kaydetme Uyumluluğu Getirildi

Hades'in geliştiricisi Supergiant Games oyunun artık Nintendo Switch ve PC arasında çapraz kaydetme özelliği olduğunu açıkladı.

Hades, iki yıl önce Erken Erişim’de piyasaya sürülmesine rağmen, oyun bu Eylül’de resmi olarak piyasaya sürüldüğünde birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başardı. Geliştirici Supergiant Games, Hades’in roguelike ve aksiyon RPG oyununu büyük ölçüde geliştirdi, hatta oyuncuları oyunun Yunan mitolojisiyle aşılanmış hikayesine daha da dahil etmek için flört-sim oyunlarına benzer mekanikler ekledi.

Hades Icin PC Ve Nintendo Switch Arasinda Capraz Kaydetme Uyumlulugu Getirildi 1

Sekiz adaylık ve Yılın Oyunu için aday gösterilen tek bağımsız oyun olan Hades, bu yılki The Game Awards 2020’de inanılmaz derecede iyi performans göstererek En İyi Bağımsız Yapımcı ve En İyi Aksiyon Oyunu ödüllerini evine götürdü. Bu ödüllerin ardından Supergiant Games, popüler roguelike için bir çapraz kaydetme güncellemesini duyurdu.

Resmi sürümünün ardından Hades, Nintendo Switch’te inanılmaz derecede popüler oldu ve bugün Twitter’da Supergiant Games, oyunun Switch ve PC sürümleri arasında Hades için çapraz kaydetme özelliğini duyurdu. Bu yeni güncelleme Hades’in iki sürümü arasında çapraz kayıt uyumluluğuna olanak sağlasa da, güncellemenin Nintendo Switch sürümünde indirilmesi ve etkinleştirilmesi, veri aktarımının kaydedilmesine izin verilmesi gerekiyor.

Çapraz kaydetme veri aktarımını etkinleştirmek için, oyuncuların Nintendo Switch sürümündeki Ana Menüde Cross-Saves seçimine gitmeleri ve Steam veya Epic Games hesaplarını bağlama seçeneğini seçmeleri gerekir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.