H1Z1: King of the Kill

MMOFPS
Takip Et
7

İyi

7.8

Kullanıcı

H1Z1 Ücretsiz Genişlemesi İle 50 Oyunculu Yeni Bir Mod Alacak!

H1Z1 21 Şubat'ta ücretsiz bir genişleme alacak.

PlayStation 4 ve PC platformu için 28 Şubat 2018’de tam sürüm olarak lansmana çıkan H1Z1 popüler oyun modu olan hayatta kalma modunun yaratıcılarından birisi olarak adından söz ettirmişti. 21 Şubat’ta ücretsiz bir genişleme olan ‘Royale Beyond’u alacak olan yapım 50 kişilik yeni bir ölüm maçı modunu oyunculara sunacak.

Popüler hayatta kalma oyunları arasında yer alan ve oynaması ücretsiz olarak oyunculara sunulan H1Z1 rekabet dolu atmosferi ile oyuncuları ortak bir çatı altında birleştiriyor. Zengin yapısı ile rekabeti üst noktaya çıkaran yapım 21 Şubat’ta ücretsiz bir genişleme paketini oyuncularına sunacak. Royale Beyond oyunculara 50 kişilik yeni mod sunacak. Ölüm modu olacak olan bu modda 50 farklı oyuncu hayatta kalabilmek için mücadele edecekler.

Paket ile oyunun üçüncü sezonu da oyunculara sunulmuş olacak. Üçüncü sezon ile birlikte oyunculara yeni silah ve kaplamalar sunulacak. Yeni kıyafetlerin de yer alacağı üçüncü sezonda oyunculara 200’den fazla yeni eşya sunulacak. Ayrıca üçüncü sezon 100 seviyeye sahip olacak.

2018 yılında PlayStation 4 platformunda en çok indirilen ikinci oyun olan H1Z1 geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ederken gelecek olan paket oyuncuların yüzünü bir hayli güldürecek. Oyuna gelecek olan ölüm maçı moduda oldukça tempolu bir oynanışa sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol