Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Guild Wars 2’den Hasta Çocuklar İçin Bağış Etkinliği

Guild Wars 2, Children's Miracle Network ile güzel bir işbirliğine imza atarak bir bağış etkinliği duyurdu.

Children’s Miracle Network’ün en sevilen kişiliklerinden biri olan April Arellano’ya ilham veren yeni bir Guild Wars 2 karakteri, Extra Life Game Day‘i kutlamaya yardımcı olacak daha büyük bir görevin parçası olarak MMORPG oyununa eklenecek.

Extra Life, 4 Kasım’da gerçekleşecek ve bir gün sonra sona erecek. Amaç, Children’s Miracle Network ve uydu hastaneleri için para toplamak olacak. Gerçek etkinlik detayları nispeten zayıf kalırken, Nisan ayının Mesmer’i etkileyen bir büyü şeklinde görüneceğini biliyoruz. April Arellano kim ve bu etkinliğin amacı nedir diyenler için ise, bu talihsiz çocuğun hikayesine aşağıda yer verdik.

Guild Wars 2’den Önemli Bağış Etkinliği

Guild Wars 2

April Arellano’ya 15 aylıkken zatürre teşhisi kondu, hastalığın neden olduğu kangren sonucu bacağını kaybetti. Talihsiz olsa da, karar nihayetinde hayatını kurtardı ve on yaşında Children’s Miracle Network’ün dans eden kraliçesi olmasını engellemedi.

Her yerdeki hasta çocuklara ilham vermesi için bu yılın şampiyonu seçilen April Arellano, ses yeteneklerini Overwatch’tan Ashe’e, Diablo 3’ten Leah’a ve daha pek çoğuna ödünç veren video oyunu ikonu Jennifer Hale tarafından seslendirilen bir NPC olarak Guild Wars 2’de yer alacak.

April Arellano’nun oyun içi kişiliği, yeşim teknolojili bir protez bacağa sahip ve “seri bir müdahaleci” olarak tanımlandı. Divinity’s Reach’in hemen dışında doğan Guild Wars 2 hikayesindeki rolü şimdilik bir sır olarak bırakıldı.

Extra Life süresince yapacağınız bağışlar Children’s Miracle Network hastanelerine gidecek, bu linkten bağış yapabilirsiniz. Arenanet ayrıca, etkinlik sayfasında daha fazla bilgi bulunan Twitch‘te izleyebileceğiniz 24 saatlik bir yayın yapacak. Yine, tüm bağışlar hayır kurumlarına gidecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.