Guild Wars 2

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.4

Kullanıcı

Guild Wars 2 End of Dragon Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Nihayet, Guild Wars 2 End of Dragon genişlemesinin yaklaşık çıkış tarihini öğrendik. Geliştiriciler ayrıca genişleme için bir fragman yayınladı ve içeriğikle ilgili bazı ayrıntıları açıkladı.

Oyunun yeni genişletme paketi ertelenmişti. ArenaNet sonunda Guild Wars 2 End of Dragons genişlemesiyle ilgili ayrıntıları açıkladı. Geliştirici ekip ayrıca genişlemenin ne zaman yayınlanacağını da bildirdi. Yeni genişletme paketi şubat 2022‘de yayınlanacak. Ne yazık ki, kesin tarih açıklanmadı. Genişletmenin resmi web sitesinde ön siparişler şimdiden başladı.

Guild Wars 2 End of Dragon, oyunun üçüncü genişleme paketi olacak. En eski insan ulusu Tyri’ye ev sahipliği yapan ada bölgesi Cantha’da geçecek yeni bir hikaye dizisi sunacak. Burası bir lanet yüzünden 200 yıl dünyadan ayrılmış bir bölge. İki yüzyıl boyunca, ejderha yeşimi olarak bilinen malzemenin birçok ustaca kullanımı keşfedildi ve bu, zengin bir sihirle birleştiğinde, yerel topluluklara başka hiçbir yerde bilinmeyen çözümlere ve teknolojilere erişim sağladı.

Daha sonra ejderhanın büyüme ve refah döngüsü solmaya başladı. Sonuç olarak, Cantha’nın bir kez daha daha büyük dünyanın bir parçası olması muhtemel ancak bunun bedeli, yıllarca tecrit edilmiş ilerlemenin kaybı olacak.

Guild Wars 2 End of Dragon

Guild Wars 2 End of Dragon Neler Sunacak?

Yeni genişletme paketi, yeni konumlara ve maceralara ek olarak dev bir kuşatma kaplumbağası şeklinde ek bir binek sunacak. Oyunda iki oyuncu tarafından binilebilen ilk hayvan olacak, önceki tüm hayvanlara yalnızca bir karakter binebiliyordu.

Genişleme ayrıca, oyuncu gruplarını taşımak için kullanılabilecek yeni bir kayığın yanı sıra, oyuncuların ekstra yiyecek elde etmelerini ve Tyria’daki en iyi olta balıkçılarını belirlemek için özel turnuvalara katılmalarını sağlayan yeni bir balık tutma mekaniğini de tanıtacak.

End of Dragon ayrıca dokuz meslek için yeni elit uzmanlıklar sunacak ve yeni oyun mekaniği sunacak. Önümüzdeki ay açık testler sırasında bu çözümleri kontrol edeceğiz. Onlar için yeni bir karakter yaratmamız gerekecek. Elit uzmanlıkların betası 17 Ağustos‘ta başlayacak ve kasım ayına kadar sürecek.

Guild Wars 2 End of Dragon ayrıca on oyuncudan oluşan partiler için yeni saldırı görevleri mücadeleleri sunacak ve üçüncü nesil efsanevi silahlar da dahil olmak üzere çeşitli ek öğeler sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol