Guerilla Collective Ertelendi

Guerilla Collective'ın yapılacak olan etkinliği ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün yapmış olduğumuzda haberde bu hafta yapılacak olan oyun etkinliklerinin Amerika’da devam etmekte olan George Floyd protestoları nedeniyle ertelendiğini bildirmiştik. Bu ertelemelere bir yenisi daha eklendi.

İlk açıklandığı tarih olan 6 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Guerilla Collective etkinliği Amerika’da devam etmekte olan protestolar nedeniyle ertelendi. Etkinlik BlackLivesMatter protestolarını desteklemek için 13-14-15 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacağı açıklandı.

Guerilla Collective yaptığı açıklamada “Bu eylem ve adalet değişiminin dile getirilmesi ve ses getirebilmesi adına etkinliğimizi ileriki bir tarihe aldığımızı ve BlackLivesMatter’ı desteklediğimizi duyurmak istiyoruz” dedi. Ayrıca Guerilla Collective kendi etkinliğini ertelemiş olsa’da 7 Haziran 2020 tarihinde siyahi oyuncuları ve geliştiricileri desteklemek adına bir canlı yayın yapmayı planlıyor. Guerilla Collective’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Böylece, Sony, Electronic Arts ve diğer bir çok şirketin etkinliklerini ertelemesinin ardından, ertelenen bir diğer etkinlik Guerilla Collective oldu. Eğer bilmiyorsanız Guerilla Collective etkinliğinde Larian Studios, Paradox Interactive, 11 bit Studios ve daha fazla şirketin dahil olduğu düzinelerce bağımsız stüdyo yer alacak ve oyunları tanıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol