Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Guardians of the Galaxy 3 Disney Plus’a Geliyor…Ama

Bu yıl vizyona giren Marvel filmlerinden Guardians of the Galaxy 3, 2 Ağustos'ta Disney Plus'a geliyor. Fakat ne yazık ki, Türkiye'deki kullanıcılar filmi söz konusu tarihte izleyemeyecekler.

Yeni Marvel filmleri, sinemalardaki gösterimlerinin ardından Disney Plus‘a gelmeye devam ediyor. Mayıs ayında Marvel Sinematik Evreni’nin beşinci aşamasının bir parçası olarak vizyona giren Guardians of the Galaxy 3, dijital yayın platformuna ekleniyor. Kevin Feige yapımcılığında James Gunn tarafından yazılıp yönetilen çizgi roman uyarlaması, 2 Ağustos‘ta abonelerle buluşacak.

Ne yazık ki Türkiye’deki Disney Plus üyeleri bu tarihte filmi izleme şansı elde edemeyecekler. Marvel yapımları, ABD’de gösterime girdikten sonra genellikle 45 gün sonra dijitale geçiş yapıyor. Elbette, bu süre ilgili filmin gişede gösterdiği performansa bağlı olarak uzayabiliyor. Türkiye’de ise Koronavirüs salgını nedeniyle sinema salonlarının kapanmasının ardından filmlerin vizyona girdikten ancak 5 ay sonra dijital platformlarında yayınlanmasına karar verilmişti.

Guardians of the Galaxy 3 Disney Plus’a Ekleniyor

Guardians of the Galaxy 3 Disney Plus

Normal şartlarda Guardians of the Galaxy 3 Disney Plus Türkiye‘ye 2 Ağustos’ta eklenecekti. Fakat COVID-19 karantinaları döneminde alınan bu kararın halen geçerli olması nedeniyle serinin son halkasını evinizin koltuğunda izlemek için en iyi ihtimalle fazladan iki buçuk ay daha beklemek zorunda kalacaksınız. Filmde Peter Quill ve ekibi, evreni savunmak ve Rocket’ı kurtarmak için zorlu, aksiyon dolu bir göreve atılıyorlar.

Başroldeki Chris Pratt’e Chukwudi Iwuji, Dave Bautista, Pom Klementieff, Vin Diesel, Sean Gunn, Elizabeth Debicki, Karen Gillan, Will Poulter ve Zoë Saldaña gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Halen izlemeyenler için Guardians of the Galaxy 3 fragmanını aşağıya bıraktık.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.