Guacamelee: Super Turbo Championship Edition 2 Gün Boyunca Humble Bundle’da Bedava!

Guacamelee: Super Turbo Championship Edition 2 gün boyunca ücretsiz olarak dağıtılıyor.

2013’ün Nisan ayında hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Guacamelee: Super Turbo Championship Edition kısa süreliğine Humble Bundle’da bedava oldu. Dileyen oyuncular oyunu hemen kütüphanelerine ekleyerek sonsuza kadar sahip olabilirler.

Rangarenk yapısı ile oyuncuları 2D grafiklere sahip olan bir aksiyon dünyasına götüren Guacamelee: Super Turbo Championship Edition Steam’de 25.00 TL olarak satışlarına devam ederken, Humble Bundle üzerinde 2 günlüğüne ücretsiz oldu. DrinkBox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun tek oyunculu bir oynanışa sahip.

Birbirinden farklı bölümlerin yer aldığı oyunda canlı şehirler, karanlık ormanlar, çiçekli kanallar ve ateşli volkanlar içeren ayrıntılı bir dünya ile karşılaşacağız. 4 oyunculu olarak co-op olarak da oynanabilen yapıma 3 arkadaşımızı da dahil edebilecek ve birlikte fantastik bir deneyim yaşayabileceğiz. Farklı karakterlerin yer aldığı oyunda benzersiz geçmişlere sahip olan geniş bir düşman yelpazesi de yer alıyor. Karakterler farklı sınıflarda ve özelliklerde karşımıza çıkmıştı.

Sürükleyici oynanışı ile oyuncuları tatmin etmeyi başaran Guacamelee: Super Turbo Championship Edition 2 gün boyunca Humble Bundle üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyuncular sonsuza kadar oyuna sahip olabilecekler.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol