GTA V İtalya’da Haftanın En Çok Satan Oyunu Oldu

İtalya'da haftanın en çok satan oyunu GTA V oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Rockstar Games’in 100 milyondan fazla kopya sattığı Grand Theft Auto V 2013 yılından bu yana başarılı gidişatına devam ediyor. Oyun 7 yıldır aldığı güncellemeler ile satışlarını da ciddi ölçü de artırmayı başardı.

Açık uşlu aksiyon ve macera oyunu olarak adından söz ettiren Grand Theft Auto V yıllardır konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Steam üzerinde 169.00 TL olarak satışlarına kaldığı yerden devam eden yapım aylardır yayınlanan haftalık en çok satanlar listelerinde hiç eksik olmamıştı. Yapım bu seferde İtalya listelerin de gözüktü.

Bugün VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre GTA V İtalya’da haftanın en çok satan oyunu olmuş. PlayStation 4 platformunda başarılı satışlar gerçekleştiren oyun FIFA 20’yi geride bırakarak haftanın en çok satan oyunu olmuş.

İtalya’da haftanın en çok satan ikinci oyunu FIFA 20 olurken listenin üçüncü sırasında ise sürpriz bir isim olan Dragon Ball Z: Kakarot yer alıyormuş. Kakarot’ta PS4’teki satışları ile bu listeye giriş yapmış.

İtalya’da haftanın en çok satan 10 oyunu şöyle:

  1. Grand Theft Auto V (PS4)
  2. FIFA 20 (PS4)
  3. Dragon Ball Z: Kakarot (PS4)
  4. Rainbow Six Siege (PS4)
  5. Call of Duty: Modern Warfare (PS4)
  6. Minecraft (NS)
  7. Minecraft (PS4)
  8. Luigi’s Mansion 3 (NS)
  9. God of War (PS4)
  10. NBA 2K20 (PS4)

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol