Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Trilogy Steam’e Geldi: Yarı Fiyatına Satılıyor

İkonik serideki üç oyunun remaster sürümlerini içeren Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, nihayet Steam'e geldi. Özel koleksiyon, 2 Şubat'ta kadar yüzde 50 indirimle satılacak.

İlk olarak 2021 yılında piyasaya sürülen GTA Trilogy, bugüne kadar yalnızca Rockstar Games Store’da satılıyordu. Yağmur yağınca çökmesi gibi çok sayıda absürt hatalarının yanı sıra karakter modellemeleriyle dalga konusu olan koleksiyon, parasına değip değmediği noktasında epeyce tartışılmıştı. Kısa süre önce, tam ismi Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olan üçlemenin Steam ve Epic Games Store’a geleceğinden sizlere bahsetmiştik.

Bekleyiş nihayet son buldu ve klasik GTA oyunlarının yenilenmiş versiyonları Steam‘deki yerlerini aldı. Ülkemizde 1.150 TL gibi oldukça yüksek bir fiyattan listelenen koleksiyon, 2 Şubat’a kadar 575 TL‘ye satılacak. Kısa süreliğine geçerli olan yüzde 50 indirimin Türkiye’deki oyuncuları cezbedip etmeyeceğini ise önümüzdeki salı günü açıklanacak çok satanlar listesinde göreceğiz.

GTA Trilogy Steam’e Yüzde 50 İndirimle Geldi

GTA Trilogy Steam

GTA Trilogy Steam‘e gelmeden önce Rockstar Games’in kendi oyun mağazasında 529 TL‘den alıcı bulunuyordu. Fakat bugün itibarıyla oradaki rakam da bin liranın üzerine çıktı. Dolayısıyla üçlemeyi daha önce alanlar, -yaşadıkları deneyimden bağımsız olarak- kendilerini şanslı sayabilirler. Bu arada GTA remaster‘larının aynı tarihte Epic Games Store‘a eklenmesi de bekleniyordu, ancak şu anda mağazada bulunan tek oyun Grand Theft Auto 5.

GTA III, Vice City ve San Andreas oyunlarının geniş kapsamlı güncelleme ve geliştirmelerini kapsayan üçleme, yeni ışık ve mekan geliştirmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görsel derinlik gibi daha birçok iyileştirme içeriyor. Skandal bir lansman dönemi geçiren koleksiyon, yamalarla çoğu hatasından arınmış olsa da, halen düzeltilmesi gereken sorunlar barındırıyor. Bununla birlikte GTA Trilogy Steam‘de çıkmasıyla birlikte satışlarını artırabilir. Oyunlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.